Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam Tinderre. Eltelt egy hét, 0 azaz nulla match. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Jó egyetemre jártam, jó munkám van -- ezek mint ki vannak írva. Írtam egy rövid bemutatkozást, benne van a magasságom (180 centi), meg egy pár plusz info, kicsit humorosan. Gyakran olvasom, hogy "intelligence is sexy" különböző nők bemutatkozásába. Minden egoizmus nélkül: viszonylag intelligens vagyok.

Átlag testalkatom, arcom van, viszont voltak már (szép!) barátnőim régebben. Igyekeztem olyan képeket válogatni, amelyek természetesek, nem beállítottak, mindennapi élethelyzetekben ábrázolnak, viszont kulturáltak.

Nem számítottam tumultusra, és nem csak a szupermodelleket húztam jobbra, sőt. Viszont eltelt egy hét, minden nap kihasználtam az ingyenes swipe-okat, adtam egy-két super like-ot, de semmi.


Ilyenkor mi van?


2017. máj. 13. 00:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Isten hozott a való világban :) pacsi.
2017. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Számold meg, hogy 100-ból hány lányt like-olsz. Úgy egyszerűbb a matek része.

Vedd bele, hogy ilyen helyeken annyi kolbász van, mint égen a csillag. Ráadásul mindenféle a kamutól a loosereken át, a brutál modellekig, tényleg minden. Ne keseredj el.

Egy statisztikai adat. Engem, 100 random lányból 43 húzott jobbra anno. Viszont ezen 43-ból ha komolyan vettem volna én egyet sem húztam volna viszont... Elég sok idő eltelt, mire olyannal is match-em volt, aki valóban érdekelt. Amúgy kb a lányok 7%-a tetszett, szóval 100/7.

De ha csúnya vagyok, viszont ugyanilyen ízléssel megáldott, akkor az életben nem lett volna match-em, mert mi a fenét kerestek volna ezek nálam?

2017. máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%

Ilyenkor az van, hogy hagyd a Tindert meg kb. minden netes társkeresőt.

Ha egy lány IGAZÁN párt akar találni akkor max. két hét alatt, nem valami sok erőfeszítéssel talál. A többi csak púder. Tindert meg minden mást csak egónövelésre használják.

2017. máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"intelligence is sexy"

Merrt buta libák, és kb. ennyi az angol szókincsük, te vagy sokkal okosabb, ha ezt kérdezed.

A Tinder kb. felejthető, hülye gyerekek szórakozása.

2017. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor mi van?"


Mi lenne B+? Ha tényleg olyan jó infó egyetemet végeztél akkor csak nem lehetsz ilyen hülye. A netes társkeresőre csak úgy lehet tekinteni mint egy lehetőségre. Mivel az is, annál nem több. Csak egy lehetőség a sok közül.

2017. máj. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi, srácok. Reménykedtem, hogy női válaszadók is lesznek, de csalódnom kellett, úgy tűnik.
2017. máj. 13. 01:39
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

A #4-el nő voltam.


Nos, a Tinderen hülye pixcsák vannak csak, normális lányt ott ne keress. Normális lány nem teszi közszemlére a fotóit, nem csücsörít és egyebek, de a pasiknak a plaza ribik kellenek.

2017. máj. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem kaptál női választ?😀

Én is kulturáltnak tartom magam, bár ez a szó manapság elég relatív...nálam a kultúra ott kezdődik, hogy nincs önpusztító, addiktív szokása az illetőnek.

2017. máj. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

A Tinder szexpartner kereső, még ha nem is tűnt fel egyből, akkor is...


30/F

2017. máj. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tinderhez születni kell. Többször is felraktam kíváncsiságból. Nem mentem volna bele numerákba, egyszerűen érdekelt, hogy mit érek ott. Nem ismertem meg a programot teljesen, mert az egy dolog, hogy a km-t a beállításokban becsukott szemmel is belövöm, de azt a részt soha nem láttam amikor matchet dob. Töröltem és ennyi, nem érek ott semmit.

Lehet azt gondolni, hogy mennyire gáz lehetek, ha nulla matchem jött össze, de engem az vigasztal, hogy a való életben legalább vannak matcheim.

2017. máj. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!