Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális, ha gyűlölöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha gyűlölöm a csajt, aki miatt nem tudok összejönni a férfival, akibe beleszerettem?

Figyelt kérdés
Az exe a csaj, aki tönkretesz mindent. Szívből gyűlölöm. A férfi akit szeretek, még mindig hordja azt a kis fost, amit kapott tőle.
2017. júl. 22. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológust javaslok.
2017. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű még érez valamit a csaj iránt.szard le
2017. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeakarna veled jönni, akkor az exe nem lenne akadály.Ahogyan elnézem, az akadály az te saját magad vagy, nem kellesz neki.
2017. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled,így tök mindegy,kit gyűlölsz vagy mit csinálsz.Ha nem kellesz neki,akkor hiába erőlködsz.Agyalhatsz ezen,de ha már ez van,muszáj elfogadnod és megemésztened.Biztos okkal nem kapod meg pont őt,talán vár rád egy jobb.
2017. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érthető, de szerintem nincs igazad.

Én a jelenlegi páromért hagytam el az exemet, és az exem hiába erőlködött nagyon, hogy mindent tönkretegyen, nem sikerült neki.

Szerintem csak nem akar veled járni.

2017. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!