Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 7 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyunk együtt a párommal, egyik pillanatról a másikra bejelentette, hogy nem tudja mit akar, talán szakítani. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy fiatalon jöttünk össze, 17 évesek voltunk. Az elején nagyon sok probléma volt, de mindent megoldotunk, és az elmúlt két évben, amióta jegyben jártunk kb 2 vitank volt. És ez nem olyan elfojtott nem vitatkozunk, hanem tényleg. 1 hónapja elkezdtuk szervezni az esküvőt, ami csak jövőre lesz, a gyermekvállalás is tervben volt, amint egy kis gyakorlatot szerzek a szakmamban. Nagyon eltérő volt a munkarendünk, de mindig megoldottuk, hogy randizzunk, kis séta, vacsi, minikirándulas... a szex az jobb mint az elején... erre bejelenti, hogy kifulladt. Szerintetek ez esküvő miatt van? Hogy közel? Vagy a minden tökéletesből egyszer csak vége? Ilyen van? Elvállaltam egy munkát augusztustól, mert ő el akart költözni abba a városba, hát ott kerestem munkát, jelenlegi helyemen felmondtam. Erre bejelenti hogy ő nem szeretne költözni. Bármit kérdezek tőle azt mondja ő nem tudja. Csak nem lát semmi jót a jövőben. Ilyen létezik?

#esküvő #kapcsolat #váratlan szakítás
2017. júl. 23. 11:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatalon jöttetek össze,semmi tapasztalata nincs más nőkkel,jön az esküvő,gyerek téma,ettől én is beparáznék,hogy ennyi az egész élet ? :) mostantól egy nő mellett kell leélnie az életét ? Szerintem hanyagold ezt az esküvőt,menj el másik városba dolgozni,legyen egyedül és döntse el mit akar.
2017. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
#1-es vagyok, bocs, azt hittem te a lány vagy, mert az nem derült ki a szövegből. Ebben az esetben szerintem is gyanús, hogy van valakije. Ez a nem lát semmi jót a jövőben, stb ez eléggé terelő dumának tűnik.
2017. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12-es én a lány vagyok
2017. júl. 23. 12:53
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha lányról lenne szó,aki megijed az esküvő - gyerek kombótól, akkor "Biztos van valakije",míg ha férfiről, akkor " minek kellett erőltetni, megijedt".


Omfg, your logic...

N

2017. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Valami gond tutira van

Üljetek le,beszéljétek meg. Lehetőleg úgy, hogy sok idő legyen rá, nyugiban.

Ezeket komolyan át kell beszélni, hogy ki mit akar.

Valószínű, hogy meg fogjátok tudni oldani, ha ennyit voltatok már együtt. De az is lehet, hogy nem.

Csak a párod tudja, hogy mi zavarja őt. Remélem, hogy sikerül megoldani.

2017. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

Az a helyzet, hogy gyerekek voltatok még, mikor összejöttetek.

Sok hasonló kapcsolat nem marad meg 30 éves korig, mert addig egy csomót változtok... ez nem baj, majd találtok mást.

2017. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Neked sose jutott eszedbe, hogy kipróbálnád, hogy milyen mással élni?
2017. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem...
2017. júl. 27. 01:33
 19/23 anonim ***** válasza:
Tudtatok beszélni, kérdező? Jutottatok valamire?
2017. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha annyi menni akar, akkor menjen.

Szép vagy és fiatal.

Biztos vagyok benne, hogy találsz mást.

Egyébként szerintem úgy érzi, hogy nem te vagy az igazi.

Vagyis, hogy nem vagy annyira jó, hogy elvegyen.

2017. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!