Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másokkal beszélget, találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal beszélget, találkozgat a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, több mint fél éve együtt is élünk. Amikor összejöttünk, rá 3 hónapra már rajta kaptam, hogy mással flörtöl fészbukon, meg esetleges találkozót szervezgetnek. Ekkor nem szóltam neki, gondoltam kivárom a végét, de nem lett ebből semmi többet nem is beszéltek. Fél évvel ezelőtt egy másik sráccal ugyan ez a téma volt, itt már kérdőre is vontam. Megmondtam neki, hogy nagyon gáz amit csinál és ha így folytatja nem leszünk sokáig együtt, "megbánta, többet nem csinál ilyet" stb stb.. Most egész hétvégén dolgoztam, nem is jártam haza 50km-el arrébb egy barátomnál aludtam, a barátnőm meg itthon. Mikor hazaértem, a nővérem (a barátnőmmel kollégák) felvilágosított, hogy péntek este (mikor már nem voltam itthon) este a kapunk előtt cigizgetett egy sráccal, pontosabban kétszer egy óra közökkel kb 15 percig. Aztán el is mondta, hogy a munkahelyen is voltak érdekes esetek mikor számot cseréltek valakivel meg egyszer látták is őket találkozni, szintén mikor nem voltam itthon. Elméletileg nem történt semmi más ezeken kívül. A barátnőm is az életét adná rá, mások szerint se lehetett több. Azt, hogy nem történt semmi el is tudnám hinni, mert azt már észrevettem, hogy csak szereti "kelletni" magát, szereti a fiúk társaságát, de nem a beteges eset. A mostani történtek után meg mondtam neki, hogy itt a vége, költözzön haza nekem ebből elegem van. Ma jött a ruháiért, cuccaiért közben sírva könyörgött, hogy bocsássak meg neki, nagyon bántja az egész, nagyon nagyon szeret nem akar elveszíteni, nem tudná mit kezdjen magával nélkülem, egy pici esélyt kért tőlem, hogy bebizonyítsa mennyire fontos vagyok neki, tiszta lappal kezdenénk, külön élnénk, nem lógna folyamatosan a nyakamon, csak adjak neki még egy esélyt. Mit tegyek szerintetek? Szeretem, egy nap után is nagyon hiányzik a társasága, szívem szerint adnék neki még egy esélyt, de nem tudom mit tegyek.

2017. júl. 24. 19:46
1 2
 1/14 A legrosszabb ***** válasza:
91%
Pf, jó nagy lotyóba botlottál, hallod-e. Azonnal szakíts a saját érdekedben, már ha nem akarsz elkapni valami nyavalyát tőle. Első az egészség ugyebár. Második meg az, hogy orrba-szájba átveri a fejedet, konkrétan hülyének vagy nézve. Az ilyeneknek a kérdésüket sem szabad elhinni. Pattintsd le ezt a ribit minél előbb.
2017. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapott egy esélyt, eljátszotta. Ne szívasd magad tovább!
2017. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ganjamanya ***** válasza:
62%
Vegyél egy kutyát, és ez most nem vicc.
2017. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Hat en azutan a 3 honap utan mar ki is adtam volna az utjat. Nekem mar az is sok ha vkivel facen flortolget meg talikat beszel meg. Tulajdonkeppen magadra vess, hiszen nem sokat varhattal attol, aki mar 3 honap itan ilyeneket csinal...
2017. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Vannak baratai a bnodnek? Mert lehet,h baratsagok hianyoznak az eletebol. Nekem pl csak fiu barataim vannak. Bar oket bemutattam az elettarsamnak es sok kozos prog csinalunk egyutt. Latszik,h baratsag van koztunk.


Csinal programokat a barataival a bnod? Te csinalsz vele progikat?


Nekem nem ugy tunik,h csal,mert akkor siman eldugott helyre menne a sraccal,h mas ne lassa meg.


2017 van es fiuk lanyok is baratkoznak gond nelkul egymassal.


N

2017. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem jol dontottel. Ha most visszafogadod akkor o sosem fog megvaltozni, kell neki egy pofon az elettol h megtanulja igy nem lehet viselkedni. Te mindent megtettel, a te szereped ennyi volt az o eleteben. Az o szerepe meg az volt, hogy bebizonyitotta: mindenki csak sajat magat tudja megmenteni. Hiaba voltal rendes, egy sokkra van szuksege ahhoz, hogy fejlodjon. Sajnalom h igy alakult, de hosszu tavon igy jartal jol.
2017. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is voltak notórius flörtölő nőismerőseim, én azonnal felmértem a helyzetet, és inkább kitermináltam őket az életemből. Aki ilyen, az mindig ilyen lesz, és ezek a kezdetben ártatlannak tűnő kis flörtök mind rügyei a megcsalásoknak, aztán a melegváltásoknak. Lehet diszkréten is flörtölni (pl amikor közösen vagytok egy társaságban), ami még belefér egy hosszú párkapcsolatba, de amiket leírtál, az már kicsit többnek tűnik ennél.


Az emberek nem változnak, és hiába ígér meg egy nő olyat, hogy "többé nem lesz ilyen", hidd el, lesz ilyen megint, és megint, és megint. Egész addig, míg azt nem mondod, hogy lehet ilyen, csak amiatt már fájjon az utódodnak a feje.


Amúgy ha nálad lakik, különösen érdemes vigyázni, nem csak ingyen albérletnek és hűtő-töltő embernek használ-e, miközben a szerelmét másoknak tartogatja.

2017. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Ezek szerint egyértelmű a helyzet, mennie kell. De valahogy mégis úgy érzem, hogy nem ez lenne a helyes döntés.

5. Nem nagyon vannak barátai. Van egy két barátnője akikkel néha beszélget meg max. havonta egyszer találkozik, akkor is csak egy pár órára. Programok nagyon nálunk sincsenek ahol kettesben lennénk, de minden hétvégén az én barátommal meg az élettársával vagyunk, az én barátnőm is nagyon jól el van velük. Velük szoktunk programokat csinálni. Strandolni, étterembe menni, mozi, vagy csak otthon filmnézés. Most a hétvégén is csütörtöktől vasárnapig mentünk volna nyaralni.

2017. júl. 24. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
unatkozik melletted, de ez nem feltétlen a te hibád.
2017. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet az zavarja hogy nem vagytok eleget kettesben.

Persze ez nem menti fel semmi alol, hiszen az ilyet meg kell bezelni, nem masokat keresni...

2017. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!