Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másokkal beszélget, találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal beszélget, találkozgat a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, több mint fél éve együtt is élünk. Amikor összejöttünk, rá 3 hónapra már rajta kaptam, hogy mással flörtöl fészbukon, meg esetleges találkozót szervezgetnek. Ekkor nem szóltam neki, gondoltam kivárom a végét, de nem lett ebből semmi többet nem is beszéltek. Fél évvel ezelőtt egy másik sráccal ugyan ez a téma volt, itt már kérdőre is vontam. Megmondtam neki, hogy nagyon gáz amit csinál és ha így folytatja nem leszünk sokáig együtt, "megbánta, többet nem csinál ilyet" stb stb.. Most egész hétvégén dolgoztam, nem is jártam haza 50km-el arrébb egy barátomnál aludtam, a barátnőm meg itthon. Mikor hazaértem, a nővérem (a barátnőmmel kollégák) felvilágosított, hogy péntek este (mikor már nem voltam itthon) este a kapunk előtt cigizgetett egy sráccal, pontosabban kétszer egy óra közökkel kb 15 percig. Aztán el is mondta, hogy a munkahelyen is voltak érdekes esetek mikor számot cseréltek valakivel meg egyszer látták is őket találkozni, szintén mikor nem voltam itthon. Elméletileg nem történt semmi más ezeken kívül. A barátnőm is az életét adná rá, mások szerint se lehetett több. Azt, hogy nem történt semmi el is tudnám hinni, mert azt már észrevettem, hogy csak szereti "kelletni" magát, szereti a fiúk társaságát, de nem a beteges eset. A mostani történtek után meg mondtam neki, hogy itt a vége, költözzön haza nekem ebből elegem van. Ma jött a ruháiért, cuccaiért közben sírva könyörgött, hogy bocsássak meg neki, nagyon bántja az egész, nagyon nagyon szeret nem akar elveszíteni, nem tudná mit kezdjen magával nélkülem, egy pici esélyt kért tőlem, hogy bebizonyítsa mennyire fontos vagyok neki, tiszta lappal kezdenénk, külön élnénk, nem lógna folyamatosan a nyakamon, csak adjak neki még egy esélyt. Mit tegyek szerintetek? Szeretem, egy nap után is nagyon hiányzik a társasága, szívem szerint adnék neki még egy esélyt, de nem tudom mit tegyek.

2017. júl. 24. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit megbocsátani. Lapát a csajnak. :)
2017. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
jobb ha dobod ezt a nyomorult csajt...csak nyerhetsz vele...sunyi, ha meg valami nem stimmel nála nincs benne annyi hogy utána dobja oda magát paliknak miután szakít veled....ezeknek a flörtöknek sosincs jó vége + nem tudom hogy értelmezel egy kapcsolatot, de zseniális elmére vall az, amikor valaki összejön valakivel, aztán elkezd mással flörtölni....mentsd magad, turbózd fel az önbecsülésed, aztán gyere össze olyannal, aki tisztel annyira, hogy nem aláz
2017. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#5

Mond valamit...

Szerintem gondold át a dolgot!

Es?

Csináltok programokat?

Vannak barátai a nődnek?

Most komolyan!

Tegye mindenki a szívére a kezét!

Hány hetente lehetne szakítani a mai világban, ha minden chaten történő hülyeskedesre, vicceskedesre, szetmennenek az emberek?

A találkozók már más tészta, de nem úgy tűnik, hogy csal.

Nyilvános helyen talizik.

Gondolom nem bűn a mai világban sem egy ellenkező nemuvel személyesen találkozni!

Vagy igen?

Gondolkozz, és dönts. :)

2017. júl. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Cigizgetett kétszer 15 percet egy óra közökkel. Tudod Te mikor szoktak rágyújtani általában? Keféltek egy órát, majd cigi... jó volt, megint keféltek és megint cigi. Bakker. Lapátra kell tenned és a közelébe se menj soha
2017. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!