Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos, az a problémám, hogy tavaly decemberben szakított a lány velem, akit nagyon szerettem. Hogy miért, majd leírom PM-be annak, akit érdekel, mindenesetre nagyon megviselt a szakítás, és még mindig ennyi idő után is megviselt. Bár utálom azért, amiért akkor szakított velem, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, de ennek ellenére még mindig nagyon hiányzik, ennyi idő elteltével is, és volt, hogy megőrjített már a hiánya. Viszont ő már nem akar velem többet beszélni szerintem, semmit sem akar tőlem, és nagyon bánt a tudat, hogy többé már ha szerelem nem lehet, akkor már barátság se. Pedig éveken át ismertük egymást, ismeretségből barátság lett, barátságból pedig szerelem. És még mindig fáj, és hiányzik, de el akarom őt felejteni, és nem akarok rá gondolni, de egyszerűen nem megy.. Ti hogyan vészeltetek át egy fájdalmas szakítást, miképp dolgoztátok fel, és léptetek tovább? Köszönöm a válaszokat előre is.


25/F



2017. júl. 26. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

beszélek angolul, németül.

túl egy friss csalódáson tanulok franciául és spanyolul.

fogytam 10 kg-t.

rengeteget olvasok, heti 2 könyv.

ilyenek...

2017. júl. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, barátom, én is megrohadok három hónapja- nem beszélünk..letiltott..- kezdem megszokni ezt az állapotot is... foglald le magad...az idő megoldja..persze hogy rá gondolsz én is minden percben szinte a bőröm alatt érzem:(..

ébredéskor, stb..de ebből csak te tudsz kilépni ha elengeded-fejben!...

Újrakezdeni meg magadtól fogsz érezni fogod hogy muszáj..:)

mi hatszor szakítottunk már rutinos vagyok..

Fel a fejjel mással is megesett már a világ mégis megy tovább!! /41/n/

2017. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasonló a helyzet, csak én vagyok a lány, a srác karácsonykor dobott. Úgy-ahogy összeszedtem már magam, de időnként előjönnek a dolgok (nem volt kellemes a lezárás), és olyankor kicsit visszaesek. Az nagyon tud fájni. Ő már biztos túltette magát rajta, pár hónapja letiltott, amúgy meg magasról tesz rám. Szerintem élőben utoljára januárban beszéltünk, akkor se ment valami gördülékenyen. Mindenesetre én próbálom lefoglalni magam, és elterelni a figyelmem: visszatértem az edzéshez, új sportot kezdtem, futni járok, gitározni tanulok, és egy időre kivonom magam a párkapcsolatokból... Majd jön valaki, ha jön, ha nem, az se érdekel. Ha az exem valami csoda folytán mégis megjelenne (hiába tudom, hogy nem fog, valami megérzésfélém van ezzel kapcsolatban), akkor meg elhajtom a francba, mert így is több ideig foglalkoztam vele már, mint kellett volna. Szerintem te is próbálj meg találni valamit, ami leköt, munka, tanulás, hobbi, stb., mert magától nem fog menni, vagy legalábbis sokkal hosszabb időbe telik, mint ha nem csinálnál semmi mást, ami elterelje a figyelmed róla. Fel a fejjel, nem lehetetlen túllépned rajta (elfelejteni sajnos úgyse lehet, hiszen az élete része volt x ideig), csak neked épp hosszabb ideig tart, ilyen egyszerű. :) 19/L
2017. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!