Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek? Mire számítsak? Veletek volt már ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt szakítottunk az exemmel. Néha persze beszéltünk. Legelőször ő irt rám úgy hogy közben volt (és van is) barátnője. Én felköszöntöttem a szülinapján. És kb egy hete írtam neki, de jót beszélgettünk...a munkáról...nyárra ő is külföldre akar menni meg én is.


És tegnap megint rám irt. Elhívott kávézni. Persze eleinte nem akartam elfogadni a meghívást és ezt írtam is neki, de ő mégis rádumált... Nekem még az is fura volt h írta h majd felhív, azt hittem törölte a számom. Most ezt miért kellett neki? Tudom h még együtt van azzal a lánnyal (a képek még fent vannak az oldalán és a csajnak is) de akkor mit akar?


Azt megjegyzem...december óta nem láttuk egymást. Jó persze nem vagyok tapasztalt, ő volt az első barátom, és pont ezért vagyok tele kérdésekkel.


Szóval kéne egy kis segítség. Lehet h valakinek volt ilyen. Mire kéne számítanom?



2017. jún. 5. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakitottatok. Tehat eleve nem mukodott a dolog koztetek. Utana meg a noje hata mogott irkal neked. Oszinten, mi a francot akarsz egy ilyen sutyerak, oszintetlen alaktol? Minek talalkozni vele?
2017. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő az első szerelmem. Senki nem sértegetheti!

Miért akarok vele találkozni? Mert látni akarom.

Csak nem tudom h ezt miért csinálta, azért írtam ide h tudjam körülbelül mire számítsak.

2017. jún. 5. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor leforditom, mit akar: megunta a csajt, de ha nincs helyette ot kiskutyakent varo nyitott lyuk, akkor nem lep, mert nem kivan lyuk nelkul maradni. Szerinted miert nem ugy irogat neked, hogy elotte lezarja a kapcsolatat? Elhiszem, hogy elso szerelem, meg naivsag, meg el sem tudod, kepzelni, hogy milyen mocskok az emberek egy kapcsolatban egymassal, de ennyire vak ne legyel mar. A exed pedig tenyleg egy oszintetlen sutyerak. Ez nem sertes, ez az igazsag a leirasod alapjan. Minek neveznel egy embert, aki elvileg a szerelme hata mogott az exenek irogat, hogy talalkozzanak? Becsuletesnek?
2017. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele...

És semmi rosszat nem írtam róla. Csak nem értem mit akar. Szóval rosszul közelíted meg!

2017. jún. 5. 14:47
 5/8 A kérdező kommentje:

És nem sértegetheted!

Ha nem tudsz használható információval szolgálni. Akkor foglalkozz a magad dolgával...

2017. jún. 5. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod hogy kritizálják őt,rossz helyre jöttél..
2017. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Határozottan mondhatom tévedsz.

Nem mindig kritizálják vagy támadják a válaszolók a kérdezőket. Van olyan aki tudja h mivel kell szolgálni. Illetve olyan is aki nem tud semmit mondani, de közben nem ír ide én nem sérteget senkit.

2017. jún. 5. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:

A nője az egy biztos dolog, de valószínüleg megunta és téged akar másodiknak.

Lehet hogy még nem szexeltetek de ha új esélyt adsz neki akkor fogtok. Sőt a csaját jól átveri téged meg hiteget. Sztem töröld végleg

2017. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!