Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lezárás drasztikusan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezárás drasztikusan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közel négy év után szétmentem a barátnőmmel. Nagyon jó viszony volt köztünk, a vége felé belelustultam annak ellenére hogy nagyon odavolt értem, nem viszonoztam teljesen amit ő adott.

Röviddel a szakítás után mondtam hogy kezdjük újra, de ő azt mondta nagyon bizonytalan már hogy működhet.

Nem sokkal később hozzáköltözött egy másik ember.

A szakítás óta két és fél hónap telt el de azóta többször voltunk együtt, a napokban is volt szex.

Nemrég azt írta részéről vége, de nemsokára azt hogy nem tud elengedni.

Nagyon kemény játszadozás ment megy azzal hogy folyamatosan hiteget, máskor meg rajtakapom hazugságokon, titkokban találkozunk, közben ott a harmadik fél is.

Tucatszor mondták el kell engedni, mindenfajta kapcsolatot megszakítani vele. Ez már javíthatatlanul félre ment.

Azon gondolkodom jó e megosztani a másik emberrel hogy nem csak beszélgetni jártunk össze a szakítás óta. Bizonyítani is tudom eléggé kompromittáló képekkel mindezt. Az még egy kérdést felvet hogy ez már a bosszú kategória e ami csak bosszút fog szülni, és jobb inkább csendben odébbállni.



2017. júl. 28. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép csendben állj odébb, és hagyd, hátha az új férfivel boldog lesz.
2017. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3. félnél nem kellett volna ágyadba engedni, hanem azt mondani, hogy válasszon.


Jó az neked ha "bosszút" állsz? Ráadásul nem is téged csalt meg, hanem a 3.-at veled.

Egy olyan lánnyal basznál ki, aki oda volt érted.

2017. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sokkal egy négy éves kapcsolat lezárása után képes volt arra, hogy egy másik férfival éljen, akkor valószínűleg a ti kapcsolatotok az ő részéről már korábban véget ért. Az is lehet, hogy az a bizonyos harmadik már előbb jelen volt, mint hogy szakítottatok volna. Hagyd azt a nőt a fenébe!
2017. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy már korábban beszéltek egymással, egy helyen dolgoznak, később mondta hogy a válásunkkor is a támasza volt stb. Csak jött hogy visszarántott, szeret még, jó veklem lenni stb. Az a legjobb hogy megbontom a kapcsolatot, kommunikációt vele minél előbb. Ennyi.

Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 28. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő a kapcsolatban odavolt érted, te nem viszonoztad.

Mondjuk annak nem értem mi az ertelme, hogy kevéssel a szakítás után 2 vasat tart a tűzbe.

Szerintem hagyd a bosszú dolgot, mi értelme van, hogy a 4 éves kapcsolat emlékét sárdobálással zárjátok le. Viselkedjetek intelligens, felnőtt ember módjára!

2017. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!