Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy zárjam le magamban a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam le magamban a két éve véget ért kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Kb. két évvel ezelőtt ért véget egy kapcsolatom. Inkább barátok voltunk, mint egy pár, nagyon sok jó és rossz dolgot éltünk meg együtt. Másfél évig tartott az egész, és borzasztó szenvedés volt mindkettőnknek, rengeteg fájdalmat okoztunk egymásnak, de ezzel szemben nagyon sok nehézségen segítettük át egymást. Fogalmam nincs, hogy miért viselkedtünk így egymással, azt hiszem, hogy túlságosan szeretni akartuk a másikat. A másfél év alatt többször is próbáltuk megszakítani egymással a kapcsolatot. A fő ok, a korkülönbség volt. A kapcsolatunk véget is ért, én is tiszteletben tartottam a döntését, neki is lett párja, nekem is. Egy évvel ezután egy véletlen kapcsán összehozott minket a sors. Ekkor elkezdtünk újra beszélni, de pár hét után ismét összeveszés lett a vége, megbántott. Bár rövid idő múlva írt, hogy nem akar rosszban lenni és sajnálja, én úgy éreztem, az a helyes, ha végre lezárjuk. Azóta nem beszéltünk. Amikor látom, haragot érzek magamban. Sokat gondolkoztam rajta, hogy miért nem tudom lezárni , és úgy érzem, leginkább a barátsága hiányzik, egykor bíztam benne, és ő volt a lelkitársam, és leginkább ezért haragudhatok, mert eldobott magától. Nem vágyom rá, hogy egy pár legyünk, nem dobban meg a szívem érte. A párommal nagyon jól megvagyunk azóta is, imádom, szeretem, valamint a másik fél is hasonlóképp. Megtudtam, hogy hamarosan házasodnak, és jönni fog a baba is. Nem éreztem féltékenységet, legszívesebben elmentem volna megölelni.

Volt már valaki ilyen helyzetbe? Mit tehetnék?



2017. márc. 14. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanezt elmondani neki is, például?
2017. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!