Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit éreztek szakítás előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek szakítás előtt a párotokkal kapcsolatban, ergo mikor kell szakítani? (És hogy? )

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

A barátnőm valószínűleg most akar szakítani velem. Valószínűnek tartom, hogy szerinte rászolgáltam. Én közel sem érzek ilyesmit. :)

Hangulatom: optimista

2017. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hàt sztem ha màr nincsenek érzelmek akkor semmi értelme sincs !
2017. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Változó, attól függ, hogy miert és kivel. De ha felmerül bennem egyre többször, az rossz jel.
2017. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég furcsa kérdés.....ha már azt érzem, hogy más személy társaságára vágyom,akkor szoktam szakítani, amikor máson kezd járni a gondolataim.

Jó néhány kapcsolatom volt az életemben, de idáig összesen 1 azaz 1 olyan szakításom volt ami váratlanul ért, ráadásul pont karácsony előtt, először fel sem tudtam fogni.

A többi az borítékolható volt, teljesen mindegy ki mondta ki a végső szót. Lehet ezt érezni és én mindig azt az elvet képviseltem, hogy el kell barátságban,békességben búcsúzni és nem ellenségeket szerezni.

A szakítás mindig legyen határozott, de ne durva. őszintén kell beszélni, nem kell feltétlen magyarázkodni, fel kell vállalni a döntésünket és elköszönni. Nem szabad lelkizni és indokokat keresni, ahhoz már túl késő, le kell zárni és irány a következő kihívás.

2017. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha már nincs semmi kötődés és kb nem érdekel mi lesz a másikkal...


Értelmesen,őszintén,határozottan és ha lehet békével'.

2017. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés így üres. Hány évesek vagytok, milyen életet éltetek, mennyi ideig voltatok együtt. Egy korai (26 alatti) szerelemnél igazából mindegy is, mert egy szakítás szükséges rossz ilyen korban.


Felette azért már más a helyzet.


Alapvetően szakítani akkor szakítunk amikor már teljesen ignorált számunkra a másik. Ha hidegen hagy, ha nem érdekel. Minden más esetben, ha van érzelem akkor menteni kell mert az ember hangulata sok-sok magasságban járhat egy kapcsolaton belül aminél a lenti szakaszokat sokan úgy értelmezik, hogy most szakítani kell. A felnőtt kapcsolatok ott kezdődnek, amikor a pillanatnyi bánaton vagy negatív érézsen túl is látod a másikat és a jövőtöket. Ha ezt te nem látod, de nem hagy hidegen, akkor még nem vagy elég felnőtt, szóval tök mindegy mit teszel.


Ha azt gondolod, hogy van nála jobb akkor pedig fogadj el egy jó tanácsot: aki csak a tökéletest keresi, az sohasem találja meg mert a tökéletesség igénye csak ideál. Fejedben létezik.



Amúgy ha írsz több infót, akkor szerintem lehet értelmesebb választ is írni.

2017. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DIsmeretlen válasza:

"Mit érze az ember szakítás elött?"

SEMMIT! Gondolj bele, most akarsz vele szakítani. :D

2017. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!