Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem értem és fáj, hogy 8 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem és fáj, hogy 8 év így ért véget és nem értem, hogy régen, ki voltam akkor én, hogy beleszerettem. Ennyire megváltozhattam? (28/N)

Figyelt kérdés

Bocs, hosszú lesz.


20 éves voltam, mikor elkezdünk járni. Nagyon befolyásolható és 'kiforratlan' személyiség voltam. Ő volt 30 és karakteres, határozott, szerelem 1. látásra.

8 évig jártunk kisebb nagyobb szakításokkal. Elköltöztem a tanulás miatt, akkor eltávolodtunk. Sok hatás ért és sok dologban változott a világnézetem, életmódom. Vagy inkább úgy mondom, hogy lett! világnézetem, a sodródás helyett.


Adtunk magunknak még egy esélyt és együtt kirándultunk 2 hétig. Teljes összeférhetetlenség.


Pl. Vegetáriánus lettem kb 5 éve. Nyíltan azt mondja, hogy jó, nem baj, elfogadja. (Eleve nem tudom, miért lenne ez baj, vagy valami olyan, amit jogos, ha nem fogad el valaki és nagylelkűség, ha elfogad.)


Nem szó szerint, de kb a következő párbeszédek mentek:


Ebédnél:

Ő: "Hmmm, de fincsi el a tarja... hmm, nem tudod, mit hagysz ki!" "Nem tudod, mit hagysz ki!" "Hogy tudsz erről lemondani?!" - és közben látványosan nyammog, cuppog, hümmög.

Én: -


Vagy mikor elment mellettünk egy meleg pár:

Ő: "Mocskos b*zik, fúj, vissza kéne hozni a halálbüntetést, levágni a ***!"

Én: -

(Baráti társaságomban vannak melegek, lány is fiú is, úgyhogy az ilyen dumák rosszul tudnak esni.)


Mikor 2-3 rabbi ment át előttünk a zebrán:

Ő: "Mocskos zsidók, egyikben se szabad bízni, pénzéhes népség!"

Én: -

(Zsidó barátaim is vannak.)


Beszélgettünk valamiért a plasztikai sebészetről:

Ő: "Szülés után a nőknek meg kéne csináltatniuk a mellüket, ha lóg, hogy tetszenek a férjüknek. Én biztos fizetnék neked melleket."

Én: "Akkor a férfiaknak se szabadna pocakot ereszteni, mert nem tetszenek a feleségüknek. Én biztos fogyóztatnálak, ha nagy hasat eresztenél."

Ő: "Az más. Egyetlen falatot sem tagadnék meg soha."

Én: "Ez így akkor nem fair."

Ő: "Dehogynem."


Szeretnék már lassan gyereket. Ő is. Szeretnék házasságot. Ő is.

Beszél a nővéréről, aki a 4. gyermekével várandós:

Ő: "Nemsoká kisz*rja a következőt."

Én magamban: "Baaaaaaaaaa****meg!!!"

Hogy beszélhet így egy gyerekszülésről?! Mintha fel se fogná, hogy mekkora fájdalommal, veszéllyel, önfeláldozással jár. Apás szülésről pedig hallani sem akar, mert "a látványtól nem tudná megdugni még egyszer a nőt."


Amikor visszaszóltam az a következő ebédnél volt. Valami disznót evett és annyira hangosan cuppogott valami mócsingos porcogós valamin, hogy csak a vak nem láthatta, hogy direkt nekem csinálja. Elszakadt a cérna. Ott már azt sem tudom, mit mondtam, de kb mindent, ami bennem ragadt, neki meg az jött le, hogy vegetáriánusként frusztrált vagyok, amiért megtagadom magamtól a finom falatokat...



2017. júl. 28. 10:25
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
77%
Ez egy igazi farok. Ne pazarolj rá több időt..
2017. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kapcsolat csak önkínzóknak ajánlatos. nem akarsz valaki mást keresni magadnak? Kb.semmiben nem egyezik a véleményetek + még megalázók is a dumái. Kérdem én minek is vagytok Ti együtt?
2017. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Megismerkedtél közben egy csomó intelligens emberrel, szélesebb lett a látóköröd, kicsit megkopott a kezdeti lángolás, így már látod a szerelem rózsaszín szemüvege nélkül, mekkora tapló. Szerencse, hogy még nem mentél hozzá, ha jót akarsz magadnak, sürgősen kirúgod, és keresel egy értelmes pasit, 28 évesen semmiről nem késtél még le.
2017. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a pasinak csak azért kellene feleség, hogy otthon IS legyen, akit dugjon, mert nehogy azt hidd, hogy nem csalna meg, aki így beszél a saját nővéréről, gondolod mennyire tiszteli a nőket... :(
2017. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Te is érzed, hogy ezzel a pasival semminek semmi értelme. Erőszakos, beszűkült, gyűlölködő bunkó, ráadásul hímsoviniszta. Nem fogad el, nem támogat (lásd: vegetarianizmus). Ehhez hozzámenni és gyereket szülni neki felér egy öngyilkossággal. Menekülj.
2017. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
Hogy van képes egy ilyen suttyóval együtt lenni? Képtelen vagyok felfogni, miért kínozza magát valaki egy ilyen erőszakos, önző, degenerált barommal.
2017. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%

Ez az ember nem alkalmas szülői szerepre, ezt te is tudod. Jobb lesz neked nélküle. Ha vele maradsz továbbra is nyelheted a békákat, és a sértéseket.


Hagyd ott, jobbat érdemelsz.

2017. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

Hogy nem esett le még 8 év alatt, hogy mekkora egy paraszttal hozott össze a szerencsétlenség?


Akarsz valaha normális életet? Akarsz egy normális apát a gyerekeidnek? Ha igen, akkor ideje ráébredned, hogy egyiket sem ettől a korlátolt suttyótól fogod megkapni.

2017. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%

Az egy dolog, hogy a szerelem vak, de ha már te is nagyon jól tudod, hogy a párod egy igazi vadbarom, és a legjobb döntés az lenne, ha otthagynád, hogy egy valódi és értékes társad legyen, akinek az értékrendszere hasonló, mint neked, akit tudsz tisztelni és nem egy igazi szemétnek látod,nos, ha mindezeket látod, tudod, és mégis csak vele maradt, és nem leszel boldog (99%, hogy boldogtalan leszel), akkor az egyes egyedül a te hibád lesz.


Lépj! Mert kiszállni egy láthatóan rossz kapcsolatból, merj olyan férfit keresni magad mellé, akinek szívesen szülnél gyereket, akivel öröm együtt lenni!


28 éves vagy, fiatal vagy még, de már most megmondom, ha nem teszed meg, majd 35-40 évesen, teljesen elveszítve a fényedet, egy vagy két kisgyerekkel már sokkal kevesebb esélyed lesz. A fénytelenült úgy értem, hogy ha egy nő boldog, akkor ragyog. Ha egy nő azt hallgatja szülés után, hogy lógnak a mellei, meg stb, és egy ilyen suttyó a férje, nos, az nem hinném, hogy boldog.

2017. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Kései Sirató ***** válasza:
63%

A párod nagyon faparaszt, tapintatlan, tuskó.

Miért kell ő neked?

Ideje szakítani és egy normális kapcsolat után nézni!

2017. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!