Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ausztriában dolgozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriában dolgozom egy szállodában, ergo itt is élek. Van egy barátnőm, ő is itt él, és dolgozik. Gyakran látjuk egymást, bár más a munkája. A kapcsolatunk sajnos megromlott, mit tehetnék, hogy élhető életem legyen a szállodában?

Figyelt kérdés
A lányt szeretem,és ő is szeret engem. Ám az utóbbi időben sokszor megbántott. Mondok egy példát,ami legutóbb történt. Egy hét szabadság után tértem vissza,alig vártuk, hogy lássuk egymást. De ő ahelyett,hogy négyszemközt velem lett volna,inkább elment a bárba, és a haverjaival iszogatott. És én felháborodtam,ő ezt nem érti,azt gondolja,hogy egy idióta vagyok. Voltak ilyen dolgok, és úgy döntöttem, hogy nem tudok egy olyan lánnyal továbbélni, aki nem tisztel engem. Egyszer már szakítottunk,de így hogy minden nap látjuk egymást,nem bírtuk egymás nélkül. Inkább lenyeltem,hogy kutyának néz,de ezután már nem tudom sajnos. Munkahelyet kellene váltanom,de már 2 éve itt vagyok,és imádom a munkát,az embereket,nem szeretném emiatt elrontani. De ha szakítunk,még jobban szenvedek, hogy minden nap látom, ha meg együtt vagyunk, nem tisztel. Mit tegyek?:(

2015. febr. 23. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Rugasd ki!
2015. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sosem tennék ilyet,akkor inkább én megyek el.
2015. febr. 23. 14:32
 3/5 Jázi :) ***** válasza:

Pedig ha az előző szakítás sem segített,hogy megváltozzon, ebből megint szakítás lesz. Ideig-óráig eltűrheted. De csak gyűlni fog benned és szakítás lesz.

Mérlegelni kell,hogy fontos ez a munkahely annyira,hogy megszenvedd a mindennapi találkozást, vagy válts és úgy minden könnyebb!

2015. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van. De sajnos meg nem tudom,mi tevo legyek.:(
2015. febr. 23. 14:55
 5/5 Jázi :) ***** válasza:

Szerintem már tudod csak még nem akarod belátni. De majd az idő segít.

Sajnálom! :(

2015. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!