Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik, újra előjötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, újra előjöttek az érzések bennem, mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja szakított velem a barátnőm 2 hónap után és az elején rosszul viseltem aztán jobban voltam,sőt egész jól,de most megint nagyon elkezdett hiányozni hogy valakivel este beszélgethessek hogy simogathassak valakit,filmezzek vele. Nem tudom ő mit érezhet de azt tudom hogy makacs szóval ha szarul is érezné magát se vallaná be,így nem is keresem már egy jó ideje,de nem tudom mennyi idő kell még ahhoz hogy elfelejtsem és ne essek vissza mindig oda hogy keresni akarom és hiányoljam. 21/F
2017. aug. 2. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Pföjj tee,"valaki hiányzik" ezért szaladnál vissza az exszhez? Te férfiak szégyene tee :D Na szedd össze magad aztán kerítst valakit magad mellé.Vagy vegyél papucsot és rídd vissza magad.
2017. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És honnan tudod,hogy az exed mit érez?

Az a valaki hiányzik vagy a lány?

Szerintem,ha az exed hiányzik, mindenképp megér annyit, hogy felkeresd, bár nem tudom a szakítás okát.

De azt gondolom,hogy ilyen tuskóra, mint az első,nem kell hallgatni,nem hiába annyi a %,amennyi.

Nem minden kapcsolatot kell a kukába dobni, ez a 21. század önző betegsége,hogy szard le,ha szereted,mert van más.. Ezzel nem azt mondom,hogy vég nélkül teperj valaki után, de szerintem 1x meg lehet próbálni, max., ha elutasít, akkor könnyebben továbblépsz.

2017. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4-6 hónap kell, hogy jelentősen enyhüljön sok minden. Szeparációs szorongás amit pedig érzel és ez tök normális.


Fiatalon amúgy intenzívebb minden szakítás, de elárulok egy titkot: jobb ha most éled meg ezeket mint pl. én aki 28 évesen érezte először azt amit te most. Annyi idősen már borzasztó élmény mert ha fiatalabb koromban lett volna ilyen esemény az életemben akkor 28 évesen, amikor a nagy szerelmem elhagyott, könnyebben engedtem volna el.


Amúgy az agy cirka 14-28 nap alatt megtanítható arra, hogy pozitívan gondoljon mondjuk egy szakításra. Mond el minden reggel magadnak, hogy szereted magad két héten át és egyszer csak azt veszed észre, hogy nem is érdekel már a szakítás

2017. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!