Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ti hamar túlteszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hamar túlteszitek magatokat a szakításon?

Figyelt kérdés
Én már a kapcsolataim alatt( ha xar ), kiábrándulok a pasiból,és menthetetlen,akkor egyik napról a másikra kidobom, és már nem szenvedek miatta egy kicsit sem . 22/L
2017. aug. 5. 17:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ezen valahogy nem lepődtem meg.
2017. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Általában egy héten belül már más farkán pörögnek a nagy érzelmi lények.
2017. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
#2 ezt úgy mondod, mintha a pasik különbek lennének :D Ők többnyire már szakítás előtt is más lányt pörgetnek a farkukon.
2017. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos nem, irigyellek :D Én túl sokáig tudok pörögni egy szakításon, mert nehéz elfogadnom, hogy most már csak magammal kell foglalkoznom, nincs más. Jó, más okai is vannak, nagyon tudok kötődni, és nehezen fogadom el, ha valami amiben hittem, amiről álmodtam, nem működik, vagy épp működött, de tönkrement. És szakítás után még hónapokkal később is képes vagyok bármilyen random helyen bőgni, amiről valami jó vagy rossz emlék eszembe jut az illetőről. Ennek ellenére túltettem magam egy két éves kapcsolaton is pár hónap alatt, de az nem annyira az én érdemem volt, annyi más dolog jött akkor az életembe, hogy nem volt nehéz elterelni a figyelmem, és teljesen átértékeltem a dolgaimat utána. Nekem is meg kellene tanulnom kiábrándulni és kilépni is, sokkal kevesebb fájdalommal megúszhatnám így a dolgot :) Csak a kiábrándulások során általában én nem a másikból, hanem magamból ábrándulok ki.


22N

2017. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szóval te is ilyen ribi tipus vagy :D. Valahogy nem lepett meg :D. Azt mondják hogy k*rvából lesz a legjobb feleség :D.
2017. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha valakit igazan szeretsz, es a valasi indok nem hutlenseg. Akkor igenis faj es szenvedsz utana es nem tudod egyik naprol a masikra elfelejteni. De ha nem szereted igazan akkkr igen eltudod igy felejteni pikk pakk....
2017. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha én még szeretem és ő szakít, akkor fáj hetekig-hónapokig is akár, ha én szakítok vagy közös megegyezéssel, mert már nem szeretem, akkor nyilván hamar túl is leszek rajta.
2017. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eddig két kapcsolatom ért véget, akkor hamar túltettem, mert én szakítottam. Aznap még sírtam, de ennyi, a rossz része még előtte volt. Megtettem mindent, talán túlságosan is akartam jó irányba terelni, de nem voltak partnerek ebben. Az egyik nagyon megalázott, a másik megcsalt. Ilyenek miatt pedig nem vagyok hajlandó szenvedni. Aki ilyen, nem érdemli meg.

Normális kapcsolat után, vagy ha engem rúgnak ki, talán máshogy lett volna, nem tudom.

2017. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy érzek- e még valamit a szakításkor...sőt az sem mindegy, hogy én szakítok, vagy engem röptetnek. Szóval változó.
2017. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8as, velem is pont ugyanígy volt!!!!!
2017. aug. 5. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!