Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy rossz kapcsolaton és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz kapcsolaton és egy ronda szakításon hogyan legyek túl?

Figyelt kérdés
Nem volt jó a kapcsolatunk, miután szakítottunk a volt barátomnak rá két hétre már új kapcsolata lett, én meg még mindig nem vagyok túl rajta. Hogyan felejtsem el és kezdjek új életet, amikor minden szabad percemben a volt kapcsolatomon járnak a gondolataim?

2017. júl. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
pia segit
2017. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak.


Ok, ő nyerte a hogyan lehet minél előbb beleugrani gondoljodás nélkül egy másik kapcsolatba versenyt, de szerinted milyen kapcsolat lesz az? Volt ideje végiggondolni, hogy veled mit hibázott? Aztán körültekintően választott egy új párt, és mindezt 2 hét alatt?


Ha te is erre vágysz, akkor írj vissza valakinek aki éppen privit dob, hogy megvigasztalna. Probléma megoldva.



Vagy megvárhatod, amíg túl leszel az előzőn, tényleg készen állsz az újra, feldolgoztad az összes tüskét, tanultál a hibákból, és kereshetsz valakit, akivel talán most nem egy rossz kapcsolat lesz fájdalommal, boldogtalansággal.

2017. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben vagyok :(
2017. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
buli buli és ivás haverokkal
2017. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a könyv címe, egy összeállítás egy blogból, ahol leírták a szakításuk történetét az emberek. azt olvassátok el, rá fogtok jönni hogy volt a tiétekénél sokkal rosszabb szakítás és nagyobb szívás is, és hogy kb 10 percenként szakítanak vkivel...majd jön másik! két hét és jobban lesztek!
2017. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én két hónap alatt sem vagyok jobban basszus:(
2017. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!