Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez megis mennyire normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megis mennyire normális? Mit mondjak neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szakitottunk a volt barátommal, nem váltunk el tul jo hangulatban. Azóta nekem van baratom mar fel éve, de meg nem mutattam be otthon, jövőheten szeretnem. Kiderült, hogy amíg nem voltam otthon a volt baratom eljött hozzánk (szuleimhez, testvéremhez mert jóban maradtak). En erről egyalataln nem tudtam es szerintem ez egyalataln nem normális. Elvaltunk, vege, akkor ne látogassa a családomat. Valamit szeretnek neki irni, mert szerintem ez igy nem korrekt főleg nem a mostani barátommal szemben, de nem tudom mit irhatnek neki, a szüleim szerint ezzel semmi baj nincs. Márpedig szerintem elég nagy baj, hogy engem megkerülve nálunk lóg. Valami tanácsot kaphatnek?

2017. aug. 10. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lóghatna a szüleiddel, ha ők is bírják ? Annyi csak, hogy ne akkor lógjon ott amikor mész/mentek.

31/f

2017. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szüleim is ezt kérdezik, de szerintem egyáltalán nem normális dolog. Plusz igy elég megalázónak is tartom a helyzetet a mostani baratom részére, hogy elhozom bemutatni, miközben az exem at járkál a szuleimhez es a kis testvéreim is emlegetik. Ennél megalázóbb helyzetet aligha tudok elképzelni számára elso bemutatkozáskor... Szerintem ha vege akkor vege, nem ápoltak annyira jo kapcsolatot, múlt nyaron is mar külön voltunk mégsem jött ide egyszer sem most meg hirtelen állandóan itt van a hátam mögött meg bekoszonget. Nem tartom normálisnak.
2017. aug. 10. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván azért jár most a szüleidhez, mert hangulatot akar kelteni. Elég nagy lúzer lehet a srác.


Ennek ellenére sokat nem tehetsz. A szüleid azzal beszélgetnek meg találkoznak, akivel akarnak, a volt barátod meg csak eléri a célját, ha róla beszéltek meg miatta veszekedtek. Egyszerűen hagyd rájuk a dolgot és ha valahogy szóba kerül a volt barátod, akkor ne reagálj semmit. Viselkedj teljesen közömbösen. A barátodnak meg nyugodtan elmondhatod egyenesen, hogy volt ez a korábbi barátod, szakítottatok, neked teljesen közömbös, nem érdekel, hogy mi van vele, nem tartod vele a kapcsolatot, de átmászkál a szüleidhez. Nem hiszem, hogy sokként fogja érni, hogy nem ő az első neked.


A szüleid meg, hacsaknem elképesztően bunkók, nem fogják szóba hozni a volt barátodat a jelenlegi jelenlétében.

2017. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Először elakartam magyarázni a volt baratomnak, hogy ez igy nem Oke, de mostmár ugy döntöttem rahagyom a dolgot. De nekem a helyében lesulne a kepemrol a bor, ilyet hogy csak ugy átjárni az ex családjához évek utan, nevetséges komolyan, nem is ertem, hogy járhattam vele.
2017. aug. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!