Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják, a férfiak normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, a férfiak normális természetes nőket szeretik. Akkor miért jönnek össze, ilyen tucat műnővel?

Figyelt kérdés
Azt mondják a férfiak, nekik értelmes normális természetes nő kell. Végül összejönnek, egy buta tucat műnővel, akinek nincsen önálló gondolatai. Akkor miért hazudják hogy normális nő kell?

2017. júl. 16. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
mert nem minden férfi mondja ezt, akik összejönnek tucat műnőkkel azoknak jó az is...
2017. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Amiért ti nők is azt, hogy normális, kedves, törődő, odaadó, figyelmes, udvarias pasi kell. Az ösztönöket egyik nem sem képes becsapni.
2017. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, a buta tucat műnő képes szeretni, nőként viselkedni, és még megannyi látatlan extrája van, ami első látásra nem derül ki.

Én egészen másfajta nőktől tartok, de azt nem írom le.

2017. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sosem jöttem össze ilyennel.
2017. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Majdnem igazad van, csak abban tévedtél hogy normális nő nincsen, mivel ha megvan az állítólagos esze (mint ahogy te gondolod magadról) akkor meg ilyeneken hisztizik feleslegesen és felkú* és ezért nem lesz normális...
2017. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt mondom, hogy a normális, intelligens, szomszéd lány típus jön be, és kizárólag ilyen nőknél próbálom, mindig ilyen barátnőim is voltak.



De miből gondolod, hogy csak a férfiak ilyenek? Nem egy normális nőtőltól hallottam, hogy neki sosem kellene a magamutogató, kigyúrt, helyi Casanova, aki már az összes csajt megfektette a környéken, aztán mikor megjelent egy ilyen pasas, akkor remegő térdekkel omlott a karjaiba, és nem zavarta, hogy csak egy újabb pár hetes strigula szerepét kapja ő is.


Szóval bizonyára mindkét nemben megvannak azok akik másként cselekszenek, mint amit mondanak, keress olyat, aki nem ilyen.

2017. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen kérdéseket. Sem a férfiak, sem a nők nem egy homogén halmaz, basszus. Aki összejön egy műnővel, az nem mondja azt, hogy a természetes külsejű lányok tetszenek neki. Vagy legfeljebb azt, hogy ők is.
2017. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Általánosítás, általánosítás mindenhol... Ezen az alapon én is visszakérdezhetnék, hogy nektek miért csak a nagy dákójú, magas, hülye dumás srác kell... -_-
2017. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Aki összejön egy műnővel, az nem mondja azt, hogy a természetes külsejű lányok tetszenek neki."


Ez mondjuk sajna nem igaz. Ezek tipikus élethazugságok. Mindenki szereti magáról azt gondolni, hogy ő nem felszínes, hogy neki a belső számít, hogy ő egy kapcsolatban az értékeket keresi


Hány embertől hallottad már azt, hogy

- a pénz a legfontosabb

- a külső fontosabb mint a belső

- nem baj ha hülye, de nézzen ki piszkosul jól


Ugye, hogy senkitől (vagy nagyon kevesektöl). Az ellenkezőjét viszont szinte mindenki örömmel hangoztatja (közben meg ölelgeti a bugyuta szilikon csoda párját, vagy az egy bites biztonsági őr pasiját).


Szóval igen, sokan mondanak valamit, és teszik az ellenkezőjét, de ez nagyon nem jelenti, hogy minden férfi/nő egyforma, és mindegyik ezt teszi

2017. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs, én a te tapasztalataidat nem vitatom el, de légyszi akkor te se tedd az enyémekkel.

Nekem nem úgy tűnik, mintha a körülöttem élők nagyon hazudnának. Ismerek aranyásót, aki soem tagadta, mi a fontos neki, most szépen is éldegél egy jó vastag (bankszámlájú) pasassal.

2017. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!