Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegyük fel majdnem szakítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel majdnem szakítanak veled, kéred hogy ne, visszalépnek. Utána attól még jogosan lehetsz mérges, amiért majdnem kidobtak? Vagy jogtalan úgy maradásra bírni, hogy utána csak mérgelődni tudsz meg csalódni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 03:33
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
azert kered mert szereted. Es nem akarod hogy dobjon. Alapjaraton en is az lennek attol a perctol amikor kimondja azt h szakitani akar veled. Ez egy. Ketto pedig aki menni akar arra ra kell adni a kabatot tudom hogy nehez de elkell fogadni h ez ennyi volt ha dobni akart az nem veletlen lehet valami csaj van a dologba vagy egyszeruen mar nem szeret. Hagyjad szerintem ha valaki szeret nem szakit veled meg a gondolat se fordul meg a fejeben. Majd talalsz sokkal jobbat hidd el:)
2017. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategóriája, nem az óvodai szerelmeké.


Ha valaki szakítani akar velem, akkor nem fogok könyörögni neki, hogy ne tegye. Ez szörnyen megalázó, és nem old meg semmit. Ha problémáink vannak, beszéljük meg őket, és ha nem sikerül megoldani őket, nem tud boldog lenni mellettem a másik, akkor menjen nyugodtan. Mi értelme van arra kényszeríteni valakit, hogy veled maradjon, amikor ő nem akar? Ugyanezen az elven, mégis miért lenne jogos mérgesnek lenni azért, mert valaki szakítani akar veled? Inkább ő lehetne mérges azért, mert te egy hisztis ötéves szintjén kérleled, ezzel szánalmat és együttérzést keltesz benne, és nagyon megnehezíted a dolgát.

Annak meg aztán igazán semmi értelme, hogy meggyőzöd, hogy ne szakítson, aztán meg duzzogsz és hisztizel. Ha már adott egy újabb esélyt ennek a kapcsolatnak, az lenne a minimum, hogy mindketten 150%-ot beleadva igyekeztek javítani a kapcsolaton, és dolgozni a problémákon vagy hiányosságokon.

2017. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jogtalan, miért lenne az? Az persze más kérdés, hogy nem biztos, hogy egy felfokozott érzelmi állapotban kell nekiesni a másiknak és számon kérni, akármennyire is tudni akarjuk az igazságot/revansot akarunk venni/le akarjuk cseszni.
2017. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tehát nem hálás vagy, hgy megszánt, hanem neked ál följebb?

nagy szereptévesztés.

de nem fog sokáig tarani - sajnálatra nem lehet építeni

2017. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogtalannak nem tartom, csak furának. Nekem már az a gesztus is, hogy kérem, maradjon, azt feltételezi, hogy szeretem annyira, hogy emiatt ne legyek rá mérges...
2018. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!