Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan vagyok e merges vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok e merges vagy ez csak feltekenyseg/irigyseg?

Figyelt kérdés

Az alap tortenet. Volt egy baratnom, masik varosba. Az elejen meg minden jo volt, naponta beszelgettunk, orakat el tudtunk beszelgetni, aztan kialakult egy barati tarsasaga es ebbe a tarsasagba egy nagyon jo baratja lett. Egyre tobbet hallottam errol az uj baratrol tolle es egyre kevesebbet beszeltunk.

Neha neha hazakiserte a srac, setalgattak kettesbe.

Egyszer a lany bejelentette hogy ha en oda koltozok o akkor is akar kijarni ezzel a sraccal...

Aztan elkoltoztem s igy mar egy varosba voltunk, remelve hogy tobb idonk lesz

Hat nem volt. Elso heten valtottunk kb 3-4 sms-t, Azt se tudtam mi van vele.

A srac a lakotarsam lett. Azelott barati tarsasagba sokat jart abba a lakasba, most bejelentette hogy nem akar oda jonni tobbet mert igy megbantja a sracot mert velem kell foglalkozzon.

Egyszer nagy nehezen sikerult elcsaljam(a srac ha hivta barhova egybol ugrott), csinaltam kajat, probaltam kedves lenni. vege volt a kajalasnak a csaj bement a srac szobajaba s ok ketten elvoltak a regi emlekkel, szorakoztak cseveresztek engem meg egyen a fene a masik szobaba, aztan meg nez ram hogy miert vagyok merges.


Mig a masik varosba laktam 6 honapon keresztul soha nem jott el hogy meglatogasson, en ha tehettem elmentem.


Utolag volt alkalmam beletekinteni facebookos beszelgeteseikbe. Az elejetol fogva flortoltek, viccelodtek, becezgettek egymast, a lany leveleket irt a sracnak amibe arrol irt neki mennyire tiszteli es mennyire felnez ra stb.

Egyszer ugy adodott hogy egy alapitvany szervezett egy taborozast a Balatonra, ahova barki mehetett.

A lany facebookon kerlelte a lakotarsamat, hogy menjen:"...ha te nem jossz akkor en se megyek....", nekem egy szot se szolt errol a taborrol majd csak utolag hallok rolla hogy lehetett volna menni.

Annyira joba voltak hogy paran mar azt hittek a kornyezetukbol hogy jarnak(ekkor meg egyutt vannak). Tobbszor a lany visszautasitott pl ne kiserjem haza mert egyedul akar lenni a gondolataival, aztan hallom hogy a srac kiserte haza.


A lany mindig azt monta hogy en kalitkaba tartom es hogy neki most az egyetemre kell koncentraljon es sajnalja de ennel tobb idot nem tud ram szanni.


Meg nem tudtam tullepni a kapcsolaton. 4 honapja vege, a lany azt mondja hogy meg most is szeret, bar probal elfelejteni, es hogy ez volt a legtobb amit meg tudott tenni, tobbet nem tud tenni a kapcsolatunkert.



2015. ápr. 29. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magad túltenni rajta,és felejtsd el,mert nem beléd volt szerelmes.Lehet senkibe,de a másik lényegesen fontosabb volt neki.Nem tekintett még barátjának sem.
2015. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem srac(mostani lakotarsam) reszerol nem volt fair, hogy kettesbe jarkalt vele, kiserte haza es flortolt vele. Ezt meg kellene beszeljem vele, mert engem zavar s csak feszultseget okoz.
2015. ápr. 29. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben igazad van, hogy a lakótársad akkor lett volna igazán fair és tökös gyerek, ha nem eléd, hanem a barátnőd elé áll oda, hogy amíg nem rendezi a helyzetet veled, addig ne legyenek közös programok. Ez így nekem nagyon gáz lenne, hogy a lakótársam barátnőjével találkozgatok a háta mögött.
2015. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a másik fiút szerette, felejtsd el.
2015. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!