Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok? Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés

7 hónapja hagyott el a barátom. Nagyon sokàig fàjt. Apróssàg miatt. Meg lehetett volna beszélni, de ő nem akarta. Nem bàntottam meg, nem csaltam meg. 3 hónapig voltunk együtt, de nagyon beleszerettem. Néha beszélünk meg mivel egy munkahelyen dolgozunk, így sokszor össze is futunk. Annak idejèn, amikor mi összejöttünk, volt mèg barátnője, csak már ellaposodott a kapcsolatuk. Ráadásul a csaj régebben meg is csalta. 1-2 hónapja lehettünk együtt, amikor szakított vele. De nem mondta el, hogy azért, mert vagyok neki.

Màr végre úgy ahogy sikerült túllépnem a szakításon kb. 2 hónapja, mert megismertem valakit és össze is jöttünk 1 hónapja. Közben 2 hete a volt pàrom talàlkozni akart velem. Belementem, mert kívàncsi voltam, hogy mit akar. A talin érdeklődött, hogy van-e pasim. Csak annyit mondtam, hogy alakul valami. Én is rákérdeztem, hogy mi a helyzet. Mondta, hogy jól megvannak az baràtnőjèvel, akivel előttem járt és együtt élt. Újra összejöttek. De sejtettem. De elmondta, hogy irántam is vannak érzései meg, hogy azon is elgondolkodott a szakítàsunk utàn 1 hónappal, hogy újrakezdjük, csakhogy volt egy balesete, és ebben a 2 hónapban, amíg otthon volt, sokat segített neki az exe és fűzte őt, hogy jöjjenek össze és össze is jöttek vègül. Ennyire komolyan gondolta velem az újrakezdést. Ezt meg is mondtam neki. De azért mondta, hogy mai napig is gondol rám és rossz, hogy nem érhet hozzàm. Nehèz neki ez a helyzet, hogy mind kettőnk irànt érez. De drukkol, hogy komoly kapcsolatom legyen, de azért fèltékeny lesz. És arra gondolt, hogy néha találkozhatnànk, mint barátok. Mondtam neki, hogy benne vagyok. De sajnos mèg èn is érzek iránta. Szerintetek idővel lehet ebből újra valami vagy marad ez a helyzet? Hogy làtjatok azokból, amit leírtam?

28 L


2017. aug. 16. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kár erőltetni a barátságot. Egyikőtök sem tud így tovább lépni.
2017. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőni, és nem össze-vissza kavarni. Gusztustalan, ahogy a férfi kihasználja a jelenlegi párját, és az is, hogy te összejöttél vele úgy, hogy még párkapcsolatban volt. Ha egymást akarjátok, csináljátok, de akkor a többiekkel ezt közölni kell.
2017. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes....nem is akar választani közületek, mert akkor vállalnia kéne az ezzel járó következményeket. A büdös életbe nem bíznék meg benne, volt ilyen hozzáállású barátnőm, mindig ahhoz ment haza aki aznap szimpatikusabb volt számára. Majd fél évig játszottuk ezt az édeshármast, nagyon megutáltam.

Azt javasolom, hogy felejtsd el a srácot messziről, ne találkozgass vele, lehetőleg ne is beszéljetek egymással, ne hagyjad hogy manipuláljon.

40F

2017. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt az van,hogy gondolom voltak gondok az előző kapcsolatában,így közben keresett valakit,te lettél a jelölt.Így könnyebben ment a szakítás a részéről.Mivel csak 3 hónapig voltatok együtt,rájött hogy te sem vagy jobb,így vége lett.Most ismét visszament a régihez,biztos nem talált mást,de ugyanolyan car minden,rájött erre.Te kéznél vagy,a lapos kapcsolatát feldobná veled néhány kósza numerával,ez csak kamu hogy barátilag találkozzatok,mert csak be akar fűzni.Mivel egy helyen dolgoztok,én azt csinálnám a helyedben hogy megmaradjon az önbecsülésem és hogy lássa hogy velem nem játszhat,megszakítanám vele a kapcsolatot.Ez hideg zuhanyként érné,és közben koncentrálnék olyanra,aki megérdemli.
2017. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tehát adott a srác aki egy normális, élettársi kapcsolatból (tekintsünk el attól, hogy neked lapos kapcsolatnak hívta) át próbált menni hozzád.


Az első hiba már itt van: szakítás és elválás nélkül NEM lehet átmenni egy új kapcsolatba mert mindig a régit fogja keresni. Így is lett itt is, mivel nem zárta le az előző kapcsolatát magában és hiányozni kezdett az előző nője.


Egy jó tanulópénz: Nem megyünk bele olyan kapcsolatba ahol kevesebb idő telt el az előző szakítás óta mint 6 hónap! Mert ez lesz. Mert az agyat nem veri át senki.


Várható volt, hogy visszamegy az előzőhöz mert az ideál annyira erős benne, hogy tehetsz bármit, neki a másik fog kelleni. Szerintem nálad inkább csak próbálkozik, hogy legyen egy befőtt lánya, vagy csak szimplán szexet akar(na), a cél nélküli haverkodást kizárnám mert a fiúkra ez nem jellemző (szerintem - poligámia miatt)


Lehet-e belőle valami? Ameddig nem zár le minden kapcsolatot a srác (veled is), ami 6-12 hónapnyi egyedüllét, akkor nem hiszem. Vagy ha lesz is, az rossz kapcsolat lesz (általában). De őszintén? Te szeretnél egy ilyen káosz kapcsolatot? A boldogságodhoz szükség van erre? Most nem vagy boldog?

2017. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezen èn is gondolkodtam. De ha nem megyek bele, akkor nem tudok a közelében lenni és beszélgetni vele és esetleg újra közelebb kerülni hozzá idővel. Bàr van új kapcsolatom, de mèg mindig sokat gondolok a volt páromra. De azt nem hagynàm, hogy kihasznàljon. De mivel vannak iràntam érzései, hàtha egy idő után meggondolja magàt. De addig is csak baràtként próbálok vele viselkedni.
2017. aug. 16. 11:56
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, és innentől leszel te is pont olyan gerinctelen, mint a pasi. Ha a közelében akarsz lenni, akkor szakíts a pároddal, mert nem szereted, csak kihasználod.

Ha az új pároddal akarsz lenni, akkor meg küldd el a retkesbe ezt a csávót, mert csak arra tart, hogy hátha néhanapján megfektethet a nagy barátságban - jelzem, a meglévő nője mellett.

2017. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyers a megfogalmazás de ezzel én is egyetértek. Dönteni kell.
2017. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsalni a párom. Fontos nekem. Csak a volt barátommal néha találkozok. Èb nem lèpek felè. Csak ha esetleg mègis többet szeretne majd, akkor elgondolkodom ès csak akkor mennèk bele, ha szakít a barátnőjével ès èn is ott hagynàm akkor a mostani pàromat. De úgyse fogja ott hagyni a barátnőjét leglàbbis egy darabig. Őt màr megszokta.
2017. aug. 16. 12:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az a megcsalás, ha megdug a szomszéd irodában. Az is megcsalás, hogy a párodat csak pótléknak tartod, amúgy meg ehhez a csávóhoz kötődsz, és ha füttyent, akkor elhajítanád szerencsétlen srácot.

Felnőtt nő létedre nem sok eszed van.

2017. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!