Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hosszú sztori, ti mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú sztori, ti mit gondoltok, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon kedves velem, érdeklődik a hobbijaim iránt, tudja hogy festek és megnézte a képeimet, nagyon tetszettek neki, tehetségesnek tart és azóta mindig biztat, hogy fessek minél többet mert remekül csinálom, szinte rajong a munkáim iránt. Sokszor néz engem, szívesen jön oda hozzám, és rengeteget viccelődik velem, sokszor húzza az agyam, ironizál, ugrat, megviccel, én meg általában visszavágok és ez szemlátomást tetszik neki. Hát szóval így áll hozzám. Megkértem egy barátnőmet aki már régebb óta ismeri, hogy kicsit faggassa ki, hogy mi a helyzet vele és annyit tudott meg, hogy a fiú jelenleg szingli, de van egy lány akivel eddig találkozgatott, de nem volt köztük semmi, csak a lány akarta hogy legyen mert szerelmes a fiúba, a fiú viszont nem szereti ezért most a napokban megmondta a lánynak, h nem akar tőle semmi komolyat, és megszakították a kapcsolatot. A fiú szeretne egyébként komoly kapcsolatot, de csak olyan lánnyal, akivel teljesen egy hullámhosszon van, meg nem szereti ha egy lány túl komolyan veszi a dolgokat, inkább a viccesebb mosolygósabb lányokat kedveli. Szóval ennyit sikerült megtudni a fiúról. Azon gondolkozom, hogy vajon érdekelhetem e. Egyébként én komoly lánynak tartom magam, komolyan veszem az életet, viszont ennek a fiúnak a társaságában mindig mosolygok és ő kihozza a vicces énemet is. Vajon mennyi esélyem van nála?

2016. ápr. 17. 19:47
 1/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, hogy lehet, mondjuk azt nem tudom mennyi az esély rá, mert fogalmam sincs mi járhat a srác fejében. Az is lehet, hogy csak barátként gondol rád.
2016. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem elég sok, :) most abból ami kiderült a barátnőd által, szeretne valakit maga mellé, de nem olyat aki csak egy báb lenne... Azt nem mondanám, hogy te hajts rá, mert azt könnyen félre lehetne érteni, ugye alkalmi szempontjából, úgyhogy inkább csak várj, esetleg kérdezgesd a lányokról, kicsit próbáld mélyíteni a dolgot. :)
2016. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet ebből kapcsolat. Gyakorlatilag meg ki tudja. Nem ismerem a srácot, ezért nem tudni, eddig miért nem lépett. Lehet, hogy haverilag tekint rád, lehet, hogy majd lép, de előbb le akarta zárni a másik lánnyal. Szerintem ne görcsölj rá. Ne várj el semmit, de tudj örülni mindennek :)
2016. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!