Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egy rendezvényen megismerkedtem egy kedvesnek tűnő és okos lánnyal (20 éves múlt, előtte csak látásból ismertük egymást). A tettek mezejére lépve ráírtam és találkozót szerveztem amire örömmel eljött. Mivel nagyon jól éreztük magunkat (ő kérdezte meg, hogy "látjuk még egymást?"). A köv. alkalommal már igazi randiként folytatódott a sztori (csókkal zárult). Minden jól haladt (imádott velem lenni az elmondása szerint), de a harmadik találkozó végén a búcsúzáskor "elfutott" előlem. Mondanom sem kell nem tudtam mire vélni a dolgot (közben küldött egy sms-t, hogy valamiről beszélnünk kell). Beszéltünk. Kiderült, hogy van egy lezáratlan kapcsolata. Ezt követően megszakítottam vele a kapcsolatot (ismerősök maradtunk a fb-on, közben megtudtam, hogy már 1-2 sráccal ugyanezt eljátszotta), mindössze egyszer láttuk egymást. Gondoltam nem jövök be neki és előhozott egy kamu szöveget. Pár hónappal később megkeresett fb-on a lány, hogy nagyon bánja ami történt és lezárta a múltat és fogadjam vissza, mert oda van értem. Megtettem mert jár mindenkinek egy esély (legalábbis addig így gondoltam). Nagyon boldog volt. Abszolút nem telepedtem rá (mindketten éltük az életünket), kb. heti 1-2X találkoztunk, míg másfél hónap után egyik napról a másikra megváltozott a viselkedése (természetesen tagadta hiába támogattam, hogy mindent megbeszélhet velem). Mondanom sem kell szakítás lett a vége... esélyt sem adva a megbeszélésre. Eléggé kiakadtam (mert megbíztam benne), így látni sem akartam, de mégis kértem egy találkozót. Kiderült, hogy megbocsátott neki az exe és visszament hozzá (akivel "hivatalosan" nincsenek kapcsolatban, újra előhozta a zavaros múltat). Hozzáteszem, hogy én is kaotikusan viselkedtem mert ilyet még soha nem csinált velem senki, de baráti köröm tagjaival sem. Végül arra jutottam, hogy köszönni sem fogok neki ha látom, valamint az a tanulság, hogy az emberek nem változnak és ne adj esélyt, csak ha számításba veszed ezt. Mit gondoltok? Túlreagálom a dolgot? 27F
2017. aug. 17. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legalább megdugtad?
2017. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, kvázi ezért találkoztunk hetente... (bár próbáltam programokat szervezni ugyanis kinőttem már az ilyen kapcsolatokból).
2017. aug. 17. 16:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szexkapcsolatnak tekintette a dolgot.
2017. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szóval ez a módja a lelépésnek? Ennél azért normálisabbnak gondoltam a csajt.
2017. aug. 17. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznált, lépj túl rajta. Gondolj rá úgy hogy tapasztalatszerzésnek jó volt.
2017. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell második esélyt adni olyannak, aki több vasat tart a tűzben.
2017. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy örülj neki, hogy megszabadultál ettől a csajtól. Vagy tudatosan hülyített, vagy szimplán ostoba és befolyásolható. Nem tudom, melyik a rosszabb.
2017. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlgondolod. Kihasznált, engedd el. Bárkivel megeshet, velem is volt már ilyen. Legközelebb okosabb leszel.
2017. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó qrva a csaj, nem kár érte.
2017. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azzal csak nyertél,hogy ez a lotyó kitáncolt az életedből!
2017. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!