Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg fiúkak szól: mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúkak szól: mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg őt, akiről a kérdés szól. Ahol találkozni szoktunk, csak idősebbek vannak nálunk. Én 14 vagyok, ő 16. Még most így hogy nem nagyon ismerjük egymást sok a kérdés :) én nem vagyok nagyon beszédes, de ő annál inkább.

Szóval az lenne a kérdés, hogyha leül mellém, odajön hozzám és beszélgetünk azt szimplán jófejségből teszi?

csak mert nekem már évek óta tetszik, ha ismeretlenül is(egy suliba jártunk), és most annál inkább.



2012. aug. 17. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy pasi sosem beszélget egy csajjal sokat ok nélkül, valamit mindig akar ami egyénenként változhat de többnyire ugyanazt akarjuk :)
2012. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akihez odamagyek beszélgetni, attól akarok valamit. ;-) 14/f
2012. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. Egy fiú nem dumál sokat (általában csak ha részeg, de ez persze nem mindenkire igaz), de ha ezt lánnyal teszi az két dologra utal. Az a lány vagy a barátnője vagy nagyon kedveli (nem sűrű az olyan, hogy egy fiú kedveljen egy lányt nagyon úgy, hogy csak beszélgessen vele, mert az általában buz1 bocs a kifejezésért de így van) és minél többet van vele annál nagyobb az esélye, hogy bele szeret.

2. Jófejségből nem szokott odaülni egy fiú egy lányhoz, hogy beszélgessen csak ha akar valamit a lánytól.

3. Ha elkezd valamiről beszélgetni veled és megáll, hogy levegőt vegyen, akkor tegyél fel valami kérdést azzal kapcsolatban amiről beszélt. (ebből látja, hogy érdekel is a beszéd témája és lehet veled beszélgetni ami egy párkapcsolatban jó pont, mert könnyebben megértitek egymást és majd nem hiszi azt, hogy egy szoborhoz beszél)

4. Ha látod, hogy kezd fáradni egy kicsit, akkor hozz fel valami újat. (témát vagy valamit ami érdekel, de nem tudzs valamit róla és kérdezd meg tőle, hogy tud-e valamit róla)


De ezek persze függenek a fiú stílusától. Ha azt leírod, hogy mit tudsz róla meg, hogy mit szeret csinálni és, hogy miről szoktatok beszélgetni akkor többet tudunk segíteni. ;)

2012. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ^^

háát legtöbbet egymásról beszélünk, plusz szoktunk a sulinkról ismert ő már ugye elballagott, de ezen kívül mindenről, flmekről, zenéről, stb...

2012. aug. 23. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Na bazz B.uzi vagyok!


Nem is tudtam!

2012. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!