Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szeret még az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még az exem?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk a barátommal 4 év együttélés után mert megcsalt. Az elején sajnos hülye voltam és nagyon szerettem volna visszakapni de ő azt mondta nem akarja mert semmi sem lenne ugyanolyan. Beletörődtem.. aztán felhívott apróságokkal (amikben bárki tudott volna segíteni), találkoztunk párszor és mindig hosszasan ölelt a köszönésnél és a búcsúzásnál is. Folyamatosan a terveit meséli nekem de engem nem vesz bele mégis úgy érzem még szeret vagy legalábbis érez valamit. Mindennap beszélünk ha nem hív fel akkor facebookon ír. 2 hete lefeküdtem vele (ő sem volt a szakítás óta senkivel és én sem de ezt az éjszakát ő kezdeményezte). Nem tudom eldönteni hogy mit akar ha valakinek van hasonló tapasztalata kérem ossza meg velem

2017. szept. 10. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, lehet, hogy meg erez vmit, sot talan kicsit buntudata is van a tortentek miatt, de ebbol mar nem lesz kapcsolat. Maximum szex, de szerintem ez korai meg nalatok.

Itt ket lehetoseged van.:

1. Tovabbra is folytatod vele es vhol a szived melyen remenykedsz feleslegesen.

2. Megszakitod vele a kapcsolatot es keressel mast.

Egyik se konnyu, de te tudod, hogy melyik a jobb.

2017. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél Kérdező mit írjunk?

Mert a választ te is pontosan tudod!

2017. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Üljetek le egy őszinte beszélgetésre, csak így derülhet ki, mit is éreztek egymás iránt igazából és még menthetőek-e a dolgok.
2017. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek ez a dráma. Szakítottatok. Engedd el.
2017. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ezt én nem drámának élem meg csak nem tudom,hogy mihez kezdjek ezzel az egésszel mert furcsa és mivel keres és beszélünk így nyilván reménykedem mert ha tényleg nem akarna semmit akkor nem is keresne egyátalán.
2017. szept. 10. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha megcsalt, akkor felejtsd el, szard le, ne foglalkozz vele.
2017. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért felejtse el, ha megcsalta? Ez annyira egybites gondolkodás, már bocs.
2017. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy bűntudata van, vagy pedig melegen talonban tart téged biztonság kedvéért. Ne is te döntsd el mit akar. Döntse el úgy, hogy megkérdezed róla. Gondolom a lelkednek jót tesz, hogy még van kapcsolódásotok...félő, hogy ez csak ámítás. Tisztázd a helyzetet mihamarabb.
2017. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon rossz teljesen össze vagyok kavarodva de ha rákérdeznék szerintem csak rontanék a helyzeten.
2017. szept. 11. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen helyzeten ronthatnál?


Ragadtam már be én is így egy se veled, se nélküled kapcsolatba. Nem szakítottuk meg véglegesen a kapcsolatot és néhány hetente/havonta "egymásra találtunk". Kapaszkodtam belé, első nagy szerelem volt. Itt követtem el az első hibát.


Milliószor újra összejöttünk (az első hibát pedig ezek követték), és akkor tűnt el a köd, amikor megláttam egy közösségi oldalon egy csaj profilképén, ahogy ölelgetik egymást.

2017. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!