Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem vajon meg szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem vajon meg szeret?

Figyelt kérdés
Ma hagyott itt a baratom ,de attol meg chatelunk , es egyikunk sem tudd aludni , azt mondta hogy mar nem szeret mert kioltem magam belole de attol fuggetlenul en nagyon szeretem ( az elmult idoben kisebb nagyok vitak voltak koztunk , es mar nem egyesztunk annyira) , ideg sokkot kaptam amikor bejelntette h itt hagy .Valjon van meg esely a bekulesre ?
2017. szept. 5. 02:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Miken vitàztatok?
2017. szept. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Az az igazsag, hogy amig van koztetek kemia, addig nem fogjatok tudni egymast elengedni. Abbol amit irsz, hogy egyikotok sem bir aludni, es ezt meg meg is beszelitek, nekem az jon le, hogy meg nincs teljesen vege. Biztosan vissza fog meg jonni, de lehet hogy csak par szex erejeig, es utana lesz majd vege.

Attol fugg nyilvan mekkora sebeket okoztatok egymasnak, es persze hogy szeretitek-e meg egymast.

2017. szept. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván hiányoztok még egymásnak megszokásból , mert üres a napotok , de ez nem szerelem. Úgy is vége lesz , ha találtok mást.
2017. szept. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valjon? Azmiaz?
2017. szept. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára oka van ,hogy besokallt . Ha Te tényleg szereted ,akkor tudsz változni ,bizonyítani .Lássa meg benned újra azt a személyt,akibe egykoron beleszeretett . Bizonyíts .Sok sikert
2017. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő màr lezàrni szeretné .Nem biztos hogy nem szeret csak elege lett egyedül akar lenni .
2017. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ertem, de ma is peldaul most estere elkezdi "gratulalok az uj profilkepedhez, biztos sok fiut megtudsz szerezni ,szoval ne aggodj nem leszel.maganyos , a meg a posztok amiket kiteszel , erre pedig elkezdi sotolni mind azt ami nem tetszett neki a kapcdolatban pedig meg o mondta h csinaljak azt ami jol esik h tul tegyem magam rajta modt is 2 es fel orat dumaltunk , azt elkezdi h mar nm vagyok a regi akit o megismert , meg bla bla meg miket akart volna , en pedig axt valaszoltam hogy miert nm szoltal nm bolt honnan tudjam ...de mindenert probal megszolni meg azert is amihez semi koze , mar nm erinti h fiukkal beszelek , de mar en sem szeretem
2017. szept. 9. 05:14
 8/9 A kérdező kommentje:
komplexusa lenne?
2017. szept. 9. 05:15
 9/9 A kérdező kommentje:
meg mondta h az oklet szet verte mert aggodott ertem idaig meg stb ... mondjuk igaz h ma nm torodtem vele , de mar nm vagyok koteles , erre pedig "csak akkor irsz ha baj van" pedig o mondta h irjak ha bajom van ... de attol fuggrtlrnul nm akarja ujra kezdeni , es a vegere mrg raggaszkodott hozza h totoljrm ki azt amiket irt anelkul h kerjem v kerdezzem
2017. szept. 9. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!