Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki tud ajánlani a lenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud ajánlani a lenti esetre egy jó pszichológust?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. Egy pánikbeteg lánnyal voltam, akinek valószínűleg több pszichológiai, esetleg pszichiátriai problémákkal küzdött. Nagyon szerettük egymást. Elég kemény gyógyszereket szedett (rivotril) Voltak konfliktusok, de nagyon jól meg tudtuk azokat beszélni. Viszont nemrég egy nagyon jól sikerült napunk életem egyik legrosszabb napjává vált. A lány bekattant és nagyon durva szakítás lett a vége, ennél durvább szakítást nehezen tudnék elképzelni, tettlegességig fajult a dolog - a lány részéről.


Szóval egy nagyon hirtelen jött és nagyon kemény szakításon vagyok túl. Azt hiszem, segítségre lenne szükségem, hogy ezt fel tudjam dolgozni. Elsősorban ezt a szakítást. Másodsorban ezt a kapcsolatot szeretném feldolgozni. Hogy végleg el tudjam engedni őt. Ne őt keressem más lányban, ha esetleg a későbbiekben egy lánnyal úgy alakulna... A legkeményebb az, hogy így a jó emlékek fájnak a legjobban. Meg sokszor beugrik az illata. A nyüszögése alvás közben. A haja finomsága. Vele már többé nem találkozhatok, én azért is szeretném őt elengedni, mert többé nem akarom felkeresni őt. Többé már nem találkozhatunk, nem beszélhetünk. Akkora törést okozott ezzel a dologgal, hogy minden jót kiirtott bennem. Szeretnék nem félévig szenvedni ezzel a dologgal, addigra szétmorzsolódom belül. Nem akarok sokáig benne ragadni a dologban, bár úgy gondolom, hogy pont emiatt előfordulhat, h hamarabb képes lennék túl lenni ezen a kapcsolaton a nagyon ronda vége miatt.


Szóval tudtok esetleg olyan JÓ párkapcsolati pszichológust, aki a szakítás és az elmúlt párkapcsolat és az exek feldolgozásával foglalkozik?



2017. szept. 17. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Melyik településen tudnál pszichológushoz járni?
2017. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Budapesten. Esetleg annak környéke.
2017. szept. 17. 20:49
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Üdv.


Interneten keresztül kikezellek akármiből.


Emberi elmén belül mindennel s még egyéb dolgokkal is foglalkozok.

2017. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2017. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, ők is jók:

Ha bejelentkezel segítenek kiválasztani több szakember közül, ki neked a jobb.

[link]

2017. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4-es: én nem látom, hogy a szakítás témájával foglalkozna.
2017. szept. 17. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:

A pszichológus bizalmi állás. Aki X-nek bevált, azzal Y nem képes együtt dolgozni.



Akár a google-ön is kereshetsz egy véletlenszerű embert, semmi garancia nincs ugyanis rá, hogy rosszabb lesz, mint amit itt valaki ajánl.

2017. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#4-es/5-ös: Köszönöm, ez már jobb!
2017. szept. 17. 21:09
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit tulreagalod szerintem. Egy szakitas akkor is ilyen ha a baratnod normalis volt, egy ido utan elmulik.
2017. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#6 Túlreagálom?!! Nem volt semmi előzménye, tök jól éreztük magunkat és egyszer hirtelen beőrjöng, leordibál mindennek, megüt és még azt kiabálja, hogy kihívja a rendőrséget úgy, hogy nem is akartam bántani? Ott álltam, mint egy szerencsétlen f***! Az történt, hogy sz**rá alázott, de igazából emiatt nem haragudhatok rá, ő ennyit tud, ennyire képes. Sajnos ennyire labilis. Csak ezt nehéz feldolgozni, hogy tényleg szeretett, imádott, aztán bekattant és annyira meggyűlölt, hogy annyira sem tudott tisztelni, hogy bátorsága volt ahhoz is, hogy megüssön. És mindez azért történt, mert be volt gyógyszerezve, ivott is rá egy kicsit és bekattant. Ez szerinted normális??? Túlreagálom?? Szerinted minden kapcsolatnak így kell véget érnie? Szerinted ez normális dolog??
2017. szept. 18. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!