Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy erhetnem el azt amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erhetnem el azt amit a volt baratom?

Figyelt kérdés
A kerdes kicsit fura, de elmagyarazom. Valamelyik nap beszéltem a volt barátommal akivel kicsit több mint egy hónapja lett vege es csak fel évig tartott. Leírtam neki, hogy hianyzik, de annyit válaszolt csak, hogy néha gondol rám de tovabb kell lépnem. A lényeg ebben annyi, hogy nem ertem hogy érhette el azt, vagy akárki hogy érheti el azt, hogy a másik akibe nemrég meg szerelmes volt mar eszébe se jut. En megprobalok nem ra gondolni, lefoglalom magam (iskola, munka, sport, baratok, sorozatok, könyvek, család) megis rengetegszer eszembe jut, minden egyes nap. Gondolom o is lefoglalja magát, de nem ertem hogy miert van az, hogy nekem meg igy is állandóan eszembe jut. Valahogy el lehet érni, hogy a másik ne hiányozzon mar annyira, hogy fizikailag fájjon az egesz helyzet?

2017. szept. 20. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig annak fáj jobban akivel szakítanak mert aki csak úgy szakít az valószínűleg nem is szerette a másikat, hanem vele volt amíg rá nem unt.
2017. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen: ábrándulj ki belőle. Ő valószínűleg kiábrándult, még ha emberileg kedvel is.
2017. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogy abrandulhatnek ki?
2017. szept. 20. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nem szeretett, csak egy ideig jó volt megdugni. Ennek elégnek kellene lenni...
2017. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ên igy àmbrândultam ki az exemből .Eleinte kedves volt amig meg nem dugott aztàn egyre köcsögebbé vàlt és szépen lassan megutâltam és én kidoptam a francba .
2017. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kén_ ***** válasza:

Kedves kérdező, azt nem tudhatod, hogy eszébe se jutsz. Ha tényleg érzett irántad valamit, akkor biztos eszébe jutsz, azonban igaza van az exednek: tovább kell lépned. Kinek előbb, kinek később megy. Alkat kérdése.

Szerintem amit az #1 válaszoló mond, az nem igaz. Közel sem mindig azért szakít valaki, mert kevésbé szeretné a másikat. Benne lehet az is a pakliban, hogy voltak olyan dolgai a másiknak, amit már nem lehetett megbeszélni, megoldani, vagy ha meg is próbálták, nem sikerült. Az jó, hogy nem akarod görcsösen visszakapni, a többi pedig majd jön idővel. Jól teszed, hogy lefoglalod magad, én is épp ezt teszem. Nem könnyű tudom, és még én se tudok ebben egészen bízni, de azért elismerem: az idő majd megoldja. Ha eszedbe jut, hessegesd el. Én például ha megakarom nézni valamelyik közösségi felületen, inkább kinyomom a gépet/telefont, és azonnal belekezdek valamibe, ami leköt fél-több órára. Koncentrálj magadra, és az emberi kapcsolataidra. Ha átgondolod a kapcsolatotokat, és találsz magadban komolyabb hibákat, azokon változtass.

Fel a fejjel, lesz még más is, és ebből a kapcsolatodból biztos tanulsz valamit, ami majd legközelebb hasznodra válhat.:)


Bocsi a hosszú válaszért, és kitartást.

2017. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van az akit szeretsz, imádsz, de szégyenl és kihasznál és kikényszeríti a szakítást. A mai napig fáj az, hogy szeret, de csak mint embert.
nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!