Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom aki az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom aki az életemet jelentette szakított. Hogyan érhetném el, hogy visszafogadjon? Bármit megtennék?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete, hogy nem láttam. Évekig együtt voltunk Ő volt nekem a tökéletes partner, mindenben. Annyira szerettem, de csináltam egy oltári nagy hülyeséget és ő inkább azt javasolta, hogy szakítsunk és gondoljuk át mindketten az egészet. Nem léptem félre, de megaláztam őt és magamat is. Viszont szerinte ha ezt tettem már nem szeretem őt igazán pedig ez NEM igaz! Ő életem szerelme, egy másik fiú nagyon csúnyán belekavart a dolgokba és engem majdnem el is csábított, de csak MAJDNEM! Konkrétan nem csaltam meg a páromat de voltak félre érthető dolgok és nagyon rosszul esett neki. Hiába sírtam és könyörögtem azt mondta neki át kell ezt gondolnia mert tőlem ezt nem várta...


A másik fiú azóta rákapcsolt, és az a legrosszabb, hogy tegnap nála aludtam. NEM történt semmi csak amikor találkoztam vele, hogy elmondjam neki, hogy szálljon le rólam mert igaz, hogy most szingli lettem de én csak a barátomat szeretem, akkor közben elsírtam magam mert olyan szomorú voltam a párom miatt és ő meg vigasztalt. Aztán olyan jót beszélgettünk, hogy még a lakására is felmentem vele de nem éreztem ezt gondnak mivel tudtam, hogy úgysem lesz semmi, megerőszakolni meg biztosan nem fog. Ott is csak beszélgettünk meg vigasztalt, tudom, hogy hátsó szándéka van de nem érdekelt legalább valakinek elmondhattam amit érzek, meg jól fel is húztam a sok locsogással a barátomról. Mivel közben boroztunk is nagyon elfáradtam mindenhogyan úgyhogy elaludtam nála a kanapén és csak reggel ébredtem fel. Elköszönésnél akart szájrapuszit is adni de nem hagytam neki. Nem tudom tudja-e a barátom mivel nem beszélünk... De ahogy ezt a másik fiút ismerem biztosan megpróbál majd besározni. Szerintetek azt fogja elhitetni vele, hogy megcsaltam? Azért "szakítottunk" mert én eléálltam és elmondtam neki, hogy ez a másik fiú majdnem elcsavarta a fejemet és volt egy kis fellángolásom. Megértő volt nem kiabált velem, de szünetet akart. Azóta ez van. Szinte minden nap sírok, annyira hiányzik :((( Hogyan szerezhetném Őt vissza? Ha tudná, hogy mostmár egyáltalán nem is érdekel az a másik fiú... Mostmár, hogy elveszítettem tudom értékelni milyen kincs volt a kezemben... De NEM CSALTAM MEG, és nem értem miért szakított akkor mégis, szerintem nem volt jogos. Mikor írjak rá? Vagy mikor keressem meg, mégis meddig tart egy ilyen szünet? Légyszives segítsetek :(


2017. jan. 29. 17:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Jó akkor először is

1, Szünetet akart, szóval nehogy rámássz ezalatt.. hagyj neki időt, ezek lehetnek hetek, hónapok. De ne zaklasd! Szabad tér kell neki, hogy rájöjjön, neki ér-e annyit a kapcsolat, hogy visszarántson téged ebbe az egészbe. Mert egyértelműen kiestél ebből a ritmusból, és a másik felé kezdett el húzni a szíved. Sokan nem értik meg, hogy ha egy másik a képbe jön, akkor az afelé érzett vonzalmat is ki lehet élni a kapcsolatban, amíg el nem múlik...

2, Nem akarsz tőle semmit de nála aludtál? Kérlek :) Ne legyél képmutató, akarsz tőle valamit, csak játszod a nehezen kaphatót. Különben haza is vihetett vagy kísérhetett volna. Ha akarsz még valamit életed szerelmétől, ne is beszélj többet a másik fickóval

2017. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Előzmény;


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..



Már ne haragudj, de jó nagy idióta vagy

Miatta szakít a párod, erre te nála alszol? 99%-ban az ember nem hinné el, hogy ott nem volt semmi...

2017. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát kössz hogy belinkelted... Nem akartam nála aludni. Felmentem hozzá persze tudom azt sem kellett volna, de nekem nincs senkim. És olyan jó volt valakinek elsírni a problémáimat, és tudtam, hogy felmehetek hozzá mivel úgysem fog semmi történni és igazam is lett mivel nem történt semmi! Nem hagytam magam mert rájöttem, hogy a párom a legfontosabb az életemben, és egy szexuális élmény se ér annyit, hogy róla lemondjak. Csináltam magamnak egy tesztet és kiálltam, mostmár biztos vagyok benne, hogy többet nem csábítana el senki a barátomról, legalábbis nem hagynám magam. De most inkább arra válaszoljatok, hogy mit mondjak neki? Mi az hogy HÓNAPOKIG nem beszélhetek vele? Ez valami vicc csak. Hát nekem az nem fog menni.
2017. jan. 29. 17:52
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Magambol kiindulva gondolom, hogy a parod nem fog kibekulni veled. Amikor engem megbantott a parom nagyon es hazamentem aludni a sajat lakasomba. Mar aznap ejjel hianyzott es tudtam hogy kifogok bekulni vele, egy hetig nem birtam volna. Ha egy hete fwled sem nez nem sok remenyt latok a bekulesetekre.
2017. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Latom, az elozo kerdesnel sem sikerult felfognod, de te tovabbra is olyan messze vagy az igaz szerelemtol a baratod irant mint ide Uj-Zeland meg vissza... te maximum a valtozastol felsz. Te nem a baratodat szereted, hanem egy kepet, aki szamodra tokeletes, de amugy hidegen hagy. Aki szereti es tiszteli az ferfit az oldalan, az nem csevereszik mindenfele idiota farokhuszarral, akirol husz meterrol nyilvanvalo, hogy csak a farkara akar huzni teged.
2017. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Igazából nincs egy hete, pár napja de nekem már vagy egy évnek tűnik. Az a legrosszabb, hogyha ő már megbocsájtott volna biztos, hogy eljött volna hozzám Ő ilyen. Szerintem nem tudja mi legyen vagy már döntött is ... :((((

Ő olyan okos én csak rá számíthatok, Ő a mindenem. Nélküle fogalmam sincs mi lenne vele, ő vigyázott rám mindig. Teljesen el vagyok veszve én nem is tudom mi lesz így... El kéne mennem hozzá személyesen és esedezni, hogy bocsásson meg. Elvégre nem csaltam meg ezt ő is tudja. Ne írjatok olyat, hogy nem szeretem Őt. Honnan tudnátok? Én jobban szeretem Őt magamnál is :( Ő a legfontosabb.

2017. jan. 29. 18:01
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek hatványozottan igaza van!
2017. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek egy Bacchanaliánus szerelem mágiát, pont ilyen esetekre.
2017. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Annyira buta vagy, de komolyan. Ez most nem bantas, de tenyleg. Ez a sajat hulyeseged... Ha annyira szereted mint amennyire mondod, sose engedtel volna be egy harmadikat a "tiltott zonaba".. Es egy hete nem keres... Szted ha megtudja a volt baratod aki elvileg eleted szerelme hogy annal a fiunal aludtal aki MAJDNEM (ugyan) elcsabitott, es aki miatt szunetet kert, gondolkozni fog meg barmin is? Kicsilany en az elso beszelgetesnel nyugodt hangnemben megmondtam volna hogy itt es most bucsuzunk... Nagyon buta vagy hogyha azt hiszed visszafogad... Ha megis na akkor pompasan osszeilletek tenyleg... Ez nem szerelem, csak hozzaszoktal a johoz amitol nem akarsz megvalni .
2017. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, sokan leírták már, de ha annyira szerelmes lettél volna a barátodba, lekoptattad volna már az első alkalommal a másik srácot.

Nézd, szerintem te nagyon naiv vagy. Minek mentél fel hozzá még ezek után? Nem tanultál még eleget az esetből? Szerinted, ha a barátod fülébe visszajut, hogy a szakításotok után te rohantál a másikhoz, talán nem az fog eszébe jutni, hogy direkt provokáltad a szakítást, hogy a másikkal lehess? Dehogynem. Ezek után én hallani sem akarnék rólad.

Te nem is attól félsz, hogy konkrétan a barátod személye nem lesz többé az életedben, hanem csak valaki, aki istápol. Kapcsolatfüggőségnek mondanám.

Személyes történetem: régen szerelmes voltam egy fiúba, aki le sem szarta a fejemet. Nagyon rosszul éreztem magam, aztán ő elment másik suliba, teltek-múltak az évek, már el is felejtettem. Már másfél éve együtt vagyok a szerelmemmel, ezidő alatt is próbálkoztak nálam, de mindenkit lekoptattam. Együtt is élünk. Nemrég rám írt ez a fiú, hogy nincs e kedvem vele találkozni. Miután körberöhögtem, hogy én odáig voltam érte anno és ő le sem szart, szépen lekoptattam.

Ha fontos lett volna neked a barátod, te is ezt tetted volna. De nem, te még bugyis fotókat küldtél. Normális vagy, mondd csak?!

2017. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!