Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy újra úgy szeressen a barátom mint régen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek segítsetek nekem. Holnap után megyek barátomhoz de sajnos már nem olyan velem mint ezelőtt és meg is mondta hogy szeret engem de már nem olyan szerelmes mint régebben..én nagyon szeretem a barátomat talán túlzottan is mindent megteszek neki és ujabban csak én próbálom helyrehozni ezt a kapcsolatot ő mondta hogy most nem is akarja olyan komolyra fogni csak fáj met annak idején együtt tervezgettük milyemn jó lesz együtt ln még szeretnék tenni egy próbát helyrehozni étha fellehet ébreszteni a régi tüzet kettönk között csak ugye annak idején én erőltettem annyira a dolgokat hogy együtt élés stb és azt ő maga is mondta hogy megijedt akkor 7hónap után kicsit hirtelen erőltettem mindent és máér nem gy néz rám mint ezelőtt valahogy újra fellehetne ébreszteni kettönk között at a tüzet? Szexuális problémáink nincsenek kérlek segítsetek mit tegyek oigy kapcsoljon? még egy próbát szeretnék tenni mit tehetnék?


köszönöm szépen előre is a válaszokat és kérlek azt ne írjátok, hogy szakítsak mert én még megszeretném próbálni ezt helyrehozni köszönöm szépen előre is a válaszaitokat



#barát #szerelem #újra szeressen
2016. júl. 2. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj vele el olyan helyekre, ahol régen a legszebb pillanataitok voltak. Biztos emlékszel az első csókra, hogy hol volt, első randi, ilyenek. Kicsit újíts szexuálisan is, mert hiába mondod, hogy ott minden oké, lehet nála nem oké. Egy szexi fehérnemű, vagy akár egész estét borozgatós, kajálgatós programok. Ha ezeket bejátszod, és még mindig semmi, akkor sajnos hagyni kell. Viszont, ha csak egy kicsit kell a régi tűzhöz, akkor ezek pont elegek lesznek szerintem. Hajrá! 22/F

(Légyszi ne telóról írd legközelebb, mert szenvedés volt végigolvasni) :D

2016. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1# alltal irt dolgok jonak tunnek viszont ha mar minden kotel szakad bevethetsz egy szerelmi bajitalt is: probald ravenni hogy borozzatok, elotte vegyel magadtol egy voros napok idejen veres lett punciszort es rakd bele az italaba, ha megissza letre jon a szerelmi magikus kapocs kettotok kozott.
2016. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) oh ilyen szerelmi bájitalokban nem hiszek meg ha létezne is ilyen nem akarnám magamhoz kötni azért szeressen aki vagyok ne mágia miatt :) plussz nem ártanék neki hogy szabad akarától megfosszam őt szeretem de ha más teszi boldoggá akkor elengedem csak legyen boldog ..csak hát még ugye szeretném megpróbálni mert valóban szeretem nagyon :) hát holnap után megyek hozzá ott alszom mit kéne tennem ?
2016. júl. 2. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Most ennyire mi nem tudhatjuk, mondtam pár dolgot kiindulópontként, de neked kell őt ismerned. Így mi honnan tudnánk, hogy mit kéne tenned? :D
2016. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!