Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baj lesz belőle, ha elfojtom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lesz belőle, ha elfojtom a szakítás utáni fájdalmat?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk, és azóta egyszer sem sírtam, nem is gondoltam a történtekre, bulizni járok, a hobbimmal törődöm, annyira kifárasztom magam minden nap, hogy este mindenképp el tudjak aludni, sokat dolgozom is.

Minden minimális időmet beosztom, hogy esélyem se legyen a dolgokra gondolni.

Alapvetően nem vagyok ez a típus, nagyon érzelmes vagyok, sokat sírok, ha valami fáj, jelenleg viszont nem akarom elhagyni magam, az életemre kell koncentrálnom


Törvényszerű, hogy ha nem gyászolom el a szakítást, akkor egyszer majd feljön, mert nem dolgoztam fel rendesen, vagy ki lehet játszani az érzelmeket, hogy addig csinálom ezt magammal, amíg annyi idő eltelik, hogy tényleg elfelejtek mindent?


Még mindig szeretem, de nem működött, nem is működne soha, úgyhogy nem akarok felesleges szomorúságot.

Mindig is elég jól tudtam az érzelmeim felett kontrollt gyakorolni, de eddig voltak kiborulásaim időről időre, ha elnyomtam, ami fáj, de most magamon is meg vagyok lepve, hogy ilyen jól megy, és csak nagyon ritkán, kis időszakokra fog el a szomorúság.

Vagy csak ennyire reális módba kapcsolt az agyam, hogy mivel tudom, hogy nem tudnánk működtetni a kapcsolatot, az agyam átveszi a lelkem felett a hatalmat?


2017. szept. 25. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elfojtás mindig baj.
2017. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó amit csinálsz. Attól nem lesz jobb, ha elhagyod magadat, sőt...


Ha majd eltelt néhány hónap, akkor pedig nyugodtan feldolgozhatod és lezárhatod magadban ha még szükségét érzed, mert addigra az érzések már sokkal tompábbak lesznek és lénylegesen több szerepeket kap majd az objektivitás.

2017. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel fog jönni szerintem újra. No vagy vagy férfi?
2017. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2017. szept. 25. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Belolem a kovetkezo kapcsolatban robbant ki. Rovid is lett.
2017. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!