Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minek írt rám vagy mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek írt rám vagy mit akarhat?

Figyelt kérdés
kb 2 éve beszéltem utoljára az exemmel,bár amikor szakítottunk mérges voltam,de békében mentünk szét,akkor mondtam is hogy exel visszont nem tartom a kapcsolatott,ő ezen besértődött,de most meg rám írt,nem írtam vissza,meg nem engedélyeztem hogy tudjon írni,de azért nem értem minek írt.
2017. szept. 26. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Leher vissza akar szerezni, újra bepróbálkozni. Ritkább esetben jó szándék vezérli és csak érdeklődik felőled.

Esetleg annyit megtehetsz, hogy visszaírsz neki és megkérdezed, miért írogat.

2017. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te voltál vele 2 évet, te ismered őt. Mégis mi, idegenek tudjunk, x ember miért írt y -ra?

Én sem értem minek írt egy olyan emberre akinek annyi esze van hogy ilyen kérdést kiírjon.


Egyáltalán elolvastad mit írtál? Honnan a halálból kéne tudnunk miért írt? Vagy azt hiszed a gyakorin az emberkék tudják mindenre a választ, úgy hogy semmit nem írsz le az egész helyzetből?

"Felnőtt" párkapcsolatok, na az, persze.. Sok kis hülyegyerek.

2017. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt miért tőlünk kérdezed és miért nem tőle?

Ide kiírod, akkor érdekel a dolog, biztos pörögsz rajta pár napot, miért nem írsz vissza neki?

Exemmel mai napig beszélgetek, semmit nem akarok tőle, de ha neki ez ennyire fontos, hogy tudja mi újság velem, akkor már váltok vele havi 1-2 üzenetet...

2017. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keressük egymás társaságát, mert jó érzéssel tölt el. Ha nem is kedveled, vissza írsz pusztán illedelmességből is... ha már irritál ne reagálj és tiltsd le...az mindig könnyebb, mint őszintén kimondani, hogy bocsi, de nem, soha.
2017. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!