Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akarhat vagy akar-e valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat vagy akar-e valamit?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel szakítottam 2 éve. Jó 1,5 évig köszönni se köszönt... Az elmúlt fél évben viszont folyamatosan érdeklődött irányomban ismerősöktől, beszélgetett velem és hasonlók.

Az elmúlt hónapban viszont sokat beszélgettünk, együtt mentünk haza amikor találkoztunk (ugyan arra lakunk), olyan dolgokat osztott meg velem amiket kapcsolatunk alatt is úgy mondta el, hogy 'ne mond el senkinek', érdeklődik az egészségemről (1 hónapig nagyon beteg voltam) és mindig "tervezi" hogy xy napon találkozunk és majd akkor is beszélünk... Egyik nap sétáltunk és odajött egy kéregető, akitől látszólag megijedt, odarohant hozzám és belém karolt és egy rövid ideig, amíg nem ment el a kéregető szorosan fogott, majd bocsánatot kért, amit nem értettem. Valahogy úgy érzem ha 'csak' egy vagyok a sok közül akkor nem tőlem várná a 'védelmet', bár ezt én férfi szemmel mondom. Majd mikor elváltunk mosolyogva integetett.

Őszintén nem tudom, hogy újra meg szeretné próbálni vagy csak bántja hogy 1,5 évig úgy viselkedett velem ahogy. Mivel ő szakított én nem akarom direktben megkérdezni hogy mi van kettőnk között most.

25F és 24L



2017. febr. 22. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg:)Senki nem foga belelátni az agyába itt.
2017. febr. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyi hogy hogyan kérdezzem meg? Nem akarom azt, hogy ő csak rendbe akarja hozni a múltat és úgy érezze, hogy én minden áron folytatni akarom és nyomulok, de azt se szeretném hogy a folytatás lehetőségét zártnak érezze. Nem zárkózom el egyik lehetőségtől sem, mindkettőnek örülnék, de nem szeretném egy rosszul megfogalmazott kérdéssel végleg elvágni bármilyen baráti vagy szerelmi kapcsolatot.
2017. febr. 23. 09:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel jártatok én csak simán megkérdezném,hogy mi az oka annak,hogy most hirtelen megváltozott a viselkedésed velem szemben?Nem tudom hova tenni,mert 1,5 évig köszönni se köszöntél.Persze örülök,de gondoktam megbeszéljetnénk.Innen gondolom indul tovább a beszélgetés olyan irányba h kimondja barátkozni akar vagy nem.

Sztem mivel elmondásod szerint mind a kettőnek orulnel,ezert szerintem ez azt jelenti h inkább békülésben reménykedsz.És bár köszönésre sem méltatott az utóbbi 1,5 éven,de te ennek ellenére szivesen összejönnél vele újra,ezért ha barátkozni akarna mégis én nem tanácsolom.De ki mit visel el.Ezt Te tudod.

Lehet nincs igazam, más nem így látja,de akkor majd megírja itt.

2017. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kérdezd meg direktbe, mert lehet még ő sem tudja, mit akar pontosan. Nem érdemes egyből felfedni a "varázst".

A helyedben én inkább elhívnám valahová. Biztosan szóba jön köztetek zene, vagy egy jó film, amire mindketten kíváncsiak vagytok, amit moziban is meg lehet nézni... Ha benne van az jó jel! Aztán helyzet közben kialakul esetleg valami! Vagy megbeszéltek rögtön egy másik találkozót és akkor határozottabban fellépsz.

Ha te szakítottál vele, akkor először a bizalmat kell felépíteni és meghódítani őt újra! Türelemmel!

28nő

2017. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Részint, mert a nők az érzéseikre hallgatnak, nem a racionalitás talaján mozognak. Az érzés pedig pillanatnyi benyomás. Tehát nem kapnál tiszta képet a szándékáról. Másrészt ő is fél a beégéstől, és simán rávághatja, hogy csak barátként közelít. Inkább híd el sétálni a szép tavaszi napsütésben.
2017. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*hívd
2017. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves #4! Rosszul írtam a kérdésben, de nem is tudom jól leírni a szakítást... Igazából az történt, hogy szóba se állt velem jó 1-2 hónapon keresztül, minden előzmény nélkül, miközben én (hülye módon) rohantam utána. Utána lett valakije (ami 1-2 hétig tartott), itt én elkönyveltem hogy szakítottunk, majd jó 1 hónapra rá ismerősöm kérdezte hogy miért nem mondtam, hogy szakítottunk, miért barátnőm mondta neki akit kevésbé ismer (amelyik ismerősnél most is érdeklődött) (azóta se mondta ki nekem a szakítást, csak láttam, tapasztaltam, éreztem,...).
2017. febr. 23. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Hú ez akkor elég gáz... És te komolyan meg tudnál benne bízni ezek után?
2017. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves #8-as! Értelem szerűen nem ugranék azonnal bele a közepébe, megnézném változott-e, örülni azért örülnék neki mert az látszana, hogy mégis rendbe akarja hozni a viszonyt.

A kérdést tényleg azért írtam ki, hogy lelkileg felkészítsem magam... Mert én férfi szemmel látom a világot és a fenn leírt dolgokba lehet többet látok mint kellene.

Ezért írtam ki, hátha itt olvassák nők is és segítenek a jeleket értelmezni (beleszámítva hogy 1,5 évig a köszönés is szünetelt) mégis ez még a barátság kategória vagy már annál több. Az egészet még azért is furcsállom, mert előző kapcsolataival sehol sem kommunikál, facebookról törli őket az ismerősök közül...

2017. febr. 23. 23:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor talán mégiscsak az lenne a legjobb, ha megkérdeznéd tőle, hogy hogyan viszonyul hozzád. Legyen tiszta víz a pohárban!
2017. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!