Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen jelekből lehet tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet tudni hogy egy kapcsolat véget ért?

Figyelt kérdés

Sok olyan jel volt amiből lehetett már tudni, pl. nem törődik velem, ígérget de nem tartja be, stb.

De egyszerűen képtelen voltam szakítani. Úgy éreztem helyre lehet hozni.

Rengeteg szenvedés után végül mégis szakítottam. Nekem 3 komoly okom volt rá. 1. Már nem kívántam őt szexuálisan, undort éreztem ha bepróbálkozott. A szexet kívántam csak nem vele. 2. Akármiről beszélt, már oda se figyeltem rá, nem érdekelt, unalmasnak tartottam őt. Ő se figyelt rám, tudtam jól. 3. Semmiben sem tudtunk megegyezni. Egy egyszerű bevásárlásnál is úgy összevesztünk hogy tőlünk zengett a bolt.

Nálatok hol jön el az a pont hogy már nem is akarjátok helyrehozni, mert tudjátok hogy vége?



2017. okt. 5. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 pont egyszerre és külön külön is elgondolkodtató. Nem illettetek össze,jobb hogy kimondtad, nem húzzátok többé egyikőtök idejét sem. meddig voltatok együtt?
2017. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1,5 évig.
2017. okt. 5. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

- Szerintem a feleségem meghalt

- Miből gondolod?

- Az ágyban még ugyanolyan, de már nem mosogat

2017. okt. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értelmes válasz.

Szóval szerintetek milyen jelekből lehet tudni?

2017. okt. 6. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs tul sok referenciam ezen a teren, de 2 kb. 5 evig tarto parkapcsolat hanyatlasat akkortol ereztem, amikor mar nem örömmel gondoltam arra, hogy mit tehetek a masikert, mivel okozhatok neki örömöt, mivel jarhatok a kedveben, hanem az kezdett el frusztralni, hogy ugy ereztem, nem megfelelö mertekben kapom vissza, ha egyaltalan.


Szörnyü erzes, mert nagyon szegyeltem is magam, amiert egyaltalan ugy erzek, hiszen sosem azert tettem, hogy csereben mast kapjak, minthogy lassam szerelmem arcan a ragyogast. Amikor ez mar nem volt eleg, fel kellett ismertem, hogy mar nem vagyok szerelmes.

2017. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kavalier:


szomorú olvasni a válaszodat, én is így vagyok a mostani kapcsolatomban (csak az enyém 10+ éves) és a párom érzi ezt. Sajnos itt a megfelelő gondolkodás hiánya az igazi probléma, és ezzel nem (!!) azt mondom, hogy egy rosszul működő kapcsolatban benne kell maradni. Nem-nem, egyáltalán nem.


Viszont minél előbb jut el az ember arra a kapcsolat-értelmi szintre, hogy elfogadja: örök szerelem nem létezik, annál nagyobb az esélye, hogy megtalálja a boldogságát. A szerelem elmúlta ugyanis egy komoly (!!) kapcsolatban nem lehet szakítóok. Ha ugyanis mégiscsak az, az akkor egyben azt is jelenti, hogy sosem lesz igazán hosszú kapcsolatod, hisz csak addig vagy boldog, míg tart a szerelem --> az azonban nem tart örökké. Akkor sem, ha fejen állsz. Akkor sem, ha a következőnél a kezdeti szakaszban megint azt hiszed, hogy igen. Akkor sem fog örökké tartani.


Teljesen más a felállás ha az a helyzet, mint a kérdezőnél. Ha undorodsz, megutáltad, idegesít, állandóan veszekedtek, akkor ott nem a szerelem elmúlta a baj, hanem a mély (csak párkapcsolatokra jellemző) szeretet hiánya. Ha az nincs meg, na akkor nem érdemes tovább erőltetni.


A másik verzió, hogy foggal-körömmel ragaszkodsz a szerelemhez. Ez is egy döntés, de ez esetben vagy egyedül öregszel majd meg, vagy az utolsóval már nem szakítasz, mert ott a gyerek, a ház, a kocsihitel - közben pedig könnyen lehet, hogy valamikor elengedted azt, aki a szerelem elmúltával is boldoggá tett volna, csak nem hagytad.

2017. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez sem teljesen igaz, ha nincs szeretet azt is helyre lehet hozni. Csak egy döntés kérdése hogy akarják e helyre hozni. Én nem akartam. Túlságosan különböztünk.
2017. okt. 8. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kívànod vele a szexet és nem akarod megölelni hozzàbujni kényszeresnek érzed .Nem akarod megcsókolni ha ő bepróbàlkozik akkor egyszerűen elforditod a fejedet nem mosolyogsz ugy rà ahogy eleinte és nem ugorsz a nyakàba ha talàlkoztok nem öleled szorosan hosszuideig és ha még is megölelnéd egyszerűen nem érzel semmit sem .
2017. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ő jàr a fejedben folyton máson jár az eszed na meg ha közbejön valami és nem tudtok talàlkozni akkor nem pànikolsz be hanem belenyugszol .Ha nem egyeztek valamin akkor màr nem veszekszel vele rà hagyod és ha ő kitalál vmi programorprogramot akkor nem leszel lelkes mint az elején .
2017. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!