Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon miért nem tudok megszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem tudok megszeretni senkit?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt egy 5éves kapcsolatom. Iszonyat romboló, mérgező kapcsolat. A végén megelégeltem és kiléptem... Ha gáz, ha nem gáz, segítségért fordultam.

9hónapja már, de még mindig vannak bennem darabjai. Sok nő volt. Volt amelyik iránt elkezdtem érezni, de valahogy bennem mindig feljött egy "darab az exből" és minden megváltozott.

Nem mondom hogy szeretem az exem, inkább a sok seb ami van, fel fel nyílik... de 9hónap után?

Már úgy vagyok a nőkkel hogy kapásból kötetlen dolgot beszélek meg, nehogy megbántsam őket...

Volt már valaki hasonlóban?



2017. szept. 23. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy az exed jókora hatással volt rád, bármennyire mérgező kapcsolatban éltetek. Lehet, hogy mégis őt keresed minden nőben? Vigyázz ezt túl sok idő, ez alatt egy baba is megszületik. Nem szégyen segítséghez fordulni soha.
2017. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot csalódtál, és nem akarsz újra pofával zuhanni a betonra. Teljesen normális védekezési reakció, hogy nehezen adod a bizalmadat. De lassan itt az ideje a továbblépésnek. Engedd el az exet. A haragot, sértettséget is. Egyáltalán nem szégyen segítséget kérni. Viszont nincs az a csodadoki, aki helyetted le tudja zárni a múltat, és tovább tud lépni. Ez csak rajtad múlik, mikor teszed meg.
2017. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hasonlóban vagyok. Azt érzem nem tudok már mást szeretni igazán. Bizalom intimitás, ezekel is poblémáim vannak. Talán sok sok év múlva megváltozik ez, de egyelőre képtelen vagyok érzelmileg ekkora elköteleződésre.
2017. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Írom lassan:


ÖT

ÉVES

KAPCSOLAT

UTÁN

NEM

KEZDÜNK

ÚJAT


ameddig fel nem dolgoztuk az előzőt! Erős ideálképed van, plusz mivel cseszted feldolgozni, csak lassan látod be, hogy mit hibáztál a kapcsolatodban. Normális menetben, ha nem ugrálsz kapcsolatfüggőként más emberek életébe, akkor kb 6 hónap alatt túl fogsz lépni az exeden annyira, hogy gyengüljön az ideálképed és a másik emberre legyél kíváncsi ahelyett, hogy az exedet keresnéd a másikban!


Szerelem meg kémia, ami addig nem tud jönni amíg nem zártad az előzőt.

2017. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

5hónap után jött az első következő.

Nem gondolom hogy ez kapcsolatfüggőség lenne. :-)

De azért igazad van...

2017. szept. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!