Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyenbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyenbe? Jogos lenne visszakérni?

Figyelt kérdés
Nos volt egy barátnőm aki velem élt. Több mint 3 és fél évig. Megadtam neki mindent amit tudtam, nagyon szerettem. Kifizettem az iskoláját mert akkor még nemvolt munkája mondván de majd ő szeretné visszafizetni. Sikerült a sulija, beajánlottam egy munkahréyre ahova felis vették. Majd bő félév után uj munkát kerestem énis hogy akkor belöltözünk egy saját kis lakásba ami csak a miünk lessz. Sikerült az uj munka. De elsö nap indulásom elött közölte h ö költözik. Összeroppantam, nemértettem. Majd egy jó hét után találtam egy képet rola a neten meg egy munkatársáról amont egymásba vannak gabalyodva... itt már összeállt a káp. Megcsalt és hónapokon át csak kihasznált és hazudott nekem. Ti a helyemben visszakövrtelnétek az iskolába fizetett pénzt? ( nem kevés). Mert hát ugye nem ajándék volt.
2017. okt. 9. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Úgy se fogja visszafizetni. Nincs szerződésetek, vagy fizetségi kötelezettsége. Ezt buktad haver. A csajt is és a pénzt is :( részvétem. Legközelebb ne legyél ennyire önzetlen, mert csak kihasználnak téged is.
2017. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, próbálkozhatsz visszakèrni, de elèg esèlytelen a dolog, ha nem írtatok róla semmit. Így csak a lelkiismeretère hagyatkozhatsz, de az nem nagyon van neki....
2017. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Na az ilyenek' miatt néznek minden nőt szemét k-nak...


Bátyám majdnem egy millát bukott a "vaksága miatt"...-na meg egy ilyen cafat segített ebben!


Fogjátok már fel a nagy szerelem ellenére,hogy normális nő el sem fogadja a pénzt-esetleg szerződéssel-mondjuk akkor már valami rokont vagy családi ismerőst kérnék fel ilyesmire.

Egy kapcsolatból ki kell zárni az anyagi dolgokat,vagy minimalizálni.


Ki fog röhögni,mert ez egy arcátlan nő.

2017. okt. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hiába követelnéd, nincs törvényes mód arra, hogy visszaszerezd a lét. Ez kis kuva meg nyilván nem fogja visszafizetni.

De esetleg futhatsz egy kört a szüleinél, hátha ők tisztességes emberek.

De ha ez se jön be, akkor meg állj bosszút rajta valahogy, pl. ha te ajánlottad be a munkahelyére, akkor valszeg ki is tudnád rúgatni, bassz ki vele mindenhogy, ahogy csak tudsz, előbb-utóbb megtörik, és hajlandó lesz fizetni.

2017. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés. Velem mondjuk nem fordulna elő, mert szerződés nélkül senkinek nem adok több kölcsönt pár tízezer forintnál (a saját rokonaimat is beleértve) de ha már így jártam volna, és nagyon kellene a pénz, lehet a nyakára járnék, amennyiben valahogy keresztbe tudnék tenni neki.


Ha megvagyok a pénz nélkül, akkor keserűen bár, de lenyelem ezt a drága tanulópénzt, mert egyébként semmi kedvem exeket hajkurászni. És tanulj belőle, hogy az anyagiakban nem érdemes ennyire bőkezűnek lenni, vagy legalábbis ésszel, szerződéssel.

2017. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is mondták, annak ellenére, hogy a párod, szerződés kellett volna róla. Igy max a tisztességére tudsz hagyatkozni, hátha belátja, hogy tényleg tartozik neked.
2017. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 1,5m Forintot buktam a vakságomnak köszönhetően, köszike...
2017. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert buta voltál és hiszékeny. Tanulópénz volt, soha többé ne legyél ilyen. Viselkedj normálisan.


26/f

2017. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Beszéltem a hölgyeménnyel. Elhordott mindennek stb.. h nem ilyennek ismert stb de amint tudja visszafizeti, márha állja a szavát. ő a hátam mögött lakást keresett mással, alibizve hogy tovább kell maradnia mert sok a munka. Nem vallott be semmit, nem érzi magát hibásnak, szerinte öö nem hazudott nekem,nem használt ki... de amig nrmvolt meg a lakása addig jovolt még velem élni. Akkor ez mi ha nem az. + láttam képet a lakásárol, fürdöbe egyböl feltünt 2 fogkefe, de még johogy egyedül él.... és hát tudom mennyit keres és amit láttam abbol egyedül egy ilyen lakást nem tartana fent. De persze mindent tagad.ha leül velem és megbeszéljük, soha nem kértem volna el az iskola árát. De ha nemvolt benne ennyi gerinc se akkor jogosnak érzem amit tettem.

2017. okt. 10. 14:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kérdés számodra, hogy jogos-e? Örüljön, hogy nem b**zod pofán a hazudós r**ncot, testvérem!
2017. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!