Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzt visszakérni?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben baràtomnak problémài akadtak. Nem térnék ki mi. Adtam neki kölcsön pénzt. Kért igazàból. 1 hónapja szakítottunk. Elég csúnyàn.Kiderült hazugsàg volt az egész kapcsolatunk. Rengeteg dologban hazudott. Na most én visszakérném a pénzt. Volt vki ilyen helyzetben? 100000Ft-rol van szo. Jogosan akarom visszakerni ugy gondolom.
2016. márc. 1. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kölcsön adtad,jogosan kèred vissza.Ha eggyütt lennèl vele akkor is vissza kène adnia.
2016. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Kérd vissza.
2016. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs róla papír, akkor így,jártál. Ezt ő is tudja, lehet pont a pénzre ment.
2016. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Papir az nincs. De bankon keresztül utaltam igy arrol van bizonyitek
2016. márc. 1. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ripakodj rá, ne ide írogass!

Én is adtam kölcsön csajnak. Igaz, hogy szakítás után, de úgy gondoltam hogy megbízok benne. Az is igaz, hogy csak úgy kaptam vissza részletekben hogy fél évig havonta a nyakára jártam. De akkor sem hagytam nála!

2016. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jóhogy kérd vissza. de nem tudom mennyit ér az, hogy megvan az utalásról a bizonyíték. csak úgy is adhattad neki, szóval ez nem bizonyíték a kölcsönre.
2016. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy van arról papír, hogy átutaltál neki pénzt nem jelent semmit de csak nem olyan szemét, hogy nem adja vissza.
2016. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs róla papír, sem szerződés, semmi, így remek tanulópénz volt.

Az, hogy átutaltál neki, egy dolog, mondhatja, hogy már visszaadta.

Legközelebb gondolkodsz, mielőtt felelőtlenül pénzt osztogatsz.

2016. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!