Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot visszakérni?

Figyelt kérdés

A volt barátommal egy éve szakítottunk. Tudom, hogy nem a legszebben, és hogy az én hibámból. Pár napja kaptam töle egy olyan üzenetet (vagyis nem épp töle, de ö üzente), hogy szeretné, ha az összes ékszert és plüssöt, amit 1,5 év alatt kaptam, visszaadnám, mert nem engem illet, és szeretné jobb célra felhasználni.


Jogos kérés?


2014. szept. 17. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
gondolom felre dug.al.
2014. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem jogos. Azt mar oda adta neked ezaltal a te tulajdonod lett.. Hulyeseg :"D mond meg neki h haggyon a csicska dolgaival...
2014. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot nem illik visszakérni, nem jogos, kivéve, ha már szakításkor elkéri, igaz, akkor is kicsinyes és őt minősíti, főleg egy 1,5 éves kapcsolat után. Bár miután a volt férjem a 8 év utáni váláskor az előtte 3 évvel ajándékba adott telefon árát kérte vissza, ma már semmin nem lepődök meg. 32N
2014. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem. Mondjuk az exem nem kérte vissza a dolgait, amiket adott, ezért megsemmisítettem, mert gyűlölöm.
2014. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

de gusztustalan...jézusom

mond neki hogy már kilett dobva az a sok sz@r.ha kell neki mennyen a szemét telepre hátha megtalálja.

2014. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ha férfi lennék le se szarnám, az legyen neki az utolsó


ha nő lennék vissza adnám ha már ilyen pofátlan, a lába elé dobnám

2014. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Az ékszert én meg sem tartottam volna. Főleg, ha én voltam a hibás.
2014. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb célra felhasználni? :D Az új barátnőjének akarja adni, vagy mi?
2014. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jogos-e, hát... nem hiszem. Szerintem nagyon nem korrekt, meg erkölcstelen.

Nekem pl. sose jutott eszembe visszakérni ajándékot, függetlenül attól, hogy az most párkapcsolat, vagy sem.

2014. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4es te vagy az enikő? :DDD
2014. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!