Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem azzal van titokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azzal van titokban, akit mindennek elhordott?

Figyelt kérdés

Mindennek elmobdta mennyire ronda,szánalmas,idióta...én dobtam ki őt,mert egy élösködő elmebeteg.

Csak kíváncsi vagyok miért csinálnak ilyet emberek...egyébként tényleg csúnya és bolond is a nö..akkor mi változik egy emberben,hogy hirtelen mégsem..vagy eddig is így gondolta míg velem volt?


2017. okt. 10. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha gyakran beszélt arról, hogy mennyire utálja akkor elég gyakran gondolt rá. Amiket mondott az pedig harag/irigység volt amiért nem vele van és ez negatív szidalmazásban mutatkozott meg.
2017. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csúnya de puncija van
2017. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Romantikus alkat vagyok? De ismerem az anatómiát
2017. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az 1. írja!!!

Nagy igazság.

Mára megtanultam én is, hogy attól kell a legjobban tartani akit gyakran szidalmaz a "társunk".

2017. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A szidalmazás, harag , gyűlölet is érzelem- megnyilvánulás...sok pszichológus leírta már, hogy ez is egyfajta érzelmi kötődést képes kialakítani, ami valamely deviáns személyiségtípusoknál más érzelmi töltetté át is fordulhat.
2017. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csúnya, bolond, élősködő elmebeteg de mégis vele voltál, az inkább téged minősít.
2017. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az exem a csúnya..az elmebeteg és élősködő ő..ami nem hinném,hogy engem minősít,mert ahogy kiderültek ezek elhagytam..mivel ugye senkire nincs ez ráírva.

Csúnyának sem én mondom a hölgyeményt,sem bolondnak..hanem ő oltogatta mennyire nyomorult...meg akik kérdezgetik hogy állhatott össze egy ilyennel.

Tehát nem én mondom le a nőt,bár a tények azok tények,nem e világi ...ami inkább vált ki ellenszenvet másokból,mint a csúnyaság..igazából nekem az a tippem,hogy miután én kidobtam és kaptam a sok fenyegető smst,na meg hogy fogom még visszasírni ő belátta,hogy tulajdonképp elviselhetetlen és az elvárásainak senki nem fog megfelelni..na jó,nem..igazából az történhetett,hogy ugye neki minden nő k.va,aki az ő viselkedését nem tolerálja,így hiába csúnya,a punci valóban nála van...ha nincs ló,jó a szamár is...viszont nem értem miért rejtegeti akkor a nőt...miért kérdezgetnek engem a haverjai ,hogy én tudom e ki az...

2017. okt. 10. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szard le kezdj el valami vizi sportot az segít kitisztulnod
2017. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!