Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért írják itt azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért írják itt azt hogy soha nem csalnak meg a párjukat? Közben lépten nyomon azt látom körben nézve hogy mindenki titokban kívánja és meg is teszi

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Mert, ha elmondanák a frankót akkor még ennél is kevesebb férfi venné komolyan őket, max. a szélsősségesen naivak.

Szerintem jelenleg már több nő lép félre mint férfi.

2017. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell külön a nőket kiemelni? A férfiak sem különbek. De tudod, vannak hűséges emberek, és vannak hűtlenek. Ilyen a világ, mindig lesz, aki a rossz úton jár :D
2017. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha itt valaki leirja, hogy nem csalna meg es nem is tette soha, azt nem ervenyteleniti egyik szemelyes ismerosod sem, aki mar tett ilyet, lol.
2017. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem minden nő egyforma. Van amelyik megcsalná gondolkodás nélkül, más meg soha nem tenne ilyet
2017. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki más és máshogy gondolkozik az életről. Én pl valóban nem csalnám meg a férjemet sosem, és nem azért, mert nem tudok elképzelni olyat, aki helyesebb/magasabb/gazdagabb/akármibb, hanem mert komolyan gondoltam a házasságkötésünkkor tett esküt.


Akik úgy vágnak bele egy házasságba, hogy "max ha nem megy, elválunk", azok nem terveznek egy életre, és gyakorlatilag tök mindegy, hogy félrelépnek-e vagy sem.


Nálunk nem opció a válás, teszünk is érte, hogy működjön, és működik is.

2017. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Minden no a vilagon itt gyakorizik titokban magyarul es minddel talalkozol az utcan es a kornyezetedben! Nincs egy huseges no a Foldon,ahogy minden ffi gazember LOL!
2017. okt. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

1. Sosem csaltam meg senkit, pedig a házasságunk kihűlt, nem volt szex.

2. Egyszer azonban másfél évig voltam egy nős férfi szeretője. (amikor összejöttünk, nem volt egyértelmű, de hamar kiderült utána le kellett volna lépnem, és bár zavart a dolog, mégsem tettem,mert oda voltam érte.)


Én mindkét dolgot bevallom itt a fórumon őszintén, miért ne tenném, ez egy név nélküli dolog. Kérdés: a másodikat biztosan elhiszed nekem, az elsőt miért nem?


Miért csak a rosszat feltételezed az emberekről, párdon, a nőkről? Tudtad, hogy egy kicsivel több férfi csalja meg a párját, mint nő? Akkor te is egy csaló vagy? Csaltad már meg a párodat?


Nekem az ismeretségi körömben egyetlen nő van aki talán megcsalta a párját anno. De az a kapcsolat vége volt, szakítottak is. Viszont rengeteg elvált anyuka van akit a férje lecserélt fiatalabbra. Ők sosem csaltak, otthon nevelték a három, négy gyereket amíg apuka szórakozott. Most akkor gyanusítgassam az összes férfit? Tudod mit, veled ellentétben nem fogom.

2017. okt. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem csak az a furcsa hogy sok nőtől hallom hogy nem jó a szex otthon kihűlt.

És ezért kérdezem

2017. okt. 5. 07:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi vagy te, mentalista? Látod, hogy titokban azt kívánják? Gondolatot is olvasol?


Sokakkal előfordulhat, hogy egy ellaposodó párkapcsolatban megkívánnak valaki mást. És persze vannak, akik sunnyognak és csalnak, de vannak, akik inkább megbeszélik a dolgokat és ha úgy hozza a helyzet, szakítanak.

2017. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy számodra ez meglepő, de a legtöbb ember saját magáról kialakított képe (önkép) meglehetősen eltér attól, hogy valójában milyenek. Ez általában azt jelenti, hogy sokkal nemesebbnek, erkölcsösebbnek vagy más dolgokban jobbnak tartják magukat, mint amilyenek valójában. Ezért a legtöbb ember csuklóból elítéli azt, aki megcsalja a párját, mert meg van győződve róla, hogy ilyen vele nem fordulha elő, mert ő erősebb, különlegesebb annál. Aztán amikor eljön egy hasonló helyzet, egy rossz, kilátástalan kapcsolat, veszekedések, viszályok, akkor szépen ők is megcsalják a párjukat, pont mint azok, akiket régebben leszóltak. De szerencsére ilyenkor is meg tudják maguknak magyarázni, hisz az ő helyzetük sokkal összetettebb és különlegesebb, mint másoké (nyilván).

És ez mindkét nemre igaz.

2017. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!