Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy valaki nem szereti a másikat de mégsem szakít valami miatt? Csak úgy elvannak egymás mellett?

Figyelt kérdés
nem az miatt mert pl nincs hová menni, vagy gyerek vagy hitel..hanem csak úgy...pl sajnálat vagy nem tudom

2015. febr. 4. 07:21
1 2
 1/20 opened paradise ***** válasza:
Megszokásból lehetséges.
2015. febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
csak akkor miért nem szakít....
2015. febr. 4. 07:24
 3/20 anonim ***** válasza:
mert dugni azért még jó valakivel
2015. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 opened paradise ***** válasza:
Fél a bizonytalantól,a magánytól.
2015. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és ha tudja hogy valaki várna rá és szereti egy másik nagyon....odáig van érte, azt mondja ő is de mégsem szakít.......
2015. febr. 4. 07:29
 6/20 opened paradise ***** válasza:

Az is valahol bizonytalanság.

És talán még valami köti a régihez. Attól még,hogy nincs szerelem,lehet,hogy van szeretet.

2015. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én például azért vagyok a barátommal, mert így el tudtam költözni a szülői háztól. Tudom lehetne albérletezni is úgy, hogy két helyen kellene dolgoznom hogy egy szobát béreljek. De ez egyszerűbb megoldás volt.
2015. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, de én várok egy csajra már rég...már ott tartottunk hogy beszél a pasijával és vége..de nem tette..már totál kivagyok és elegem van miért ennyire bizonytalan
2015. febr. 4. 07:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert neki így kényelmes, ott van a pasija, de ha ő épp nem ér rá akkor te vagy a pótlék, aki ideiglenesen helyettesíti. Miért is szakítana a pasijával, ha így is mindent megkap? Hisz te is adod alá a lovat.
2015. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
remélem meggondolja magát és rájön ha nem boldog lépni kéne
2015. febr. 4. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!