Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan lány, akinek ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek ez nem lenne szakító ok?

Figyelt kérdés

Nem voltunk sokáig együtt, de mégis nagyon rosszul érzem magam, amiért tegnap szakítottam a barátommal. Szerintem teljesen jogos, de kiváncsi vagyok a véleményetekre, lehetséges hogy túlreagálom?

5 hónapja voltunk együtt és 2 hete nem találkoztunk, eddig ez volt a legrosszabb idő találkozás nélkül. Úgy volt megbeszélve, hogy tegnap nálam alszik, de péntek este megjött. Tegnap reggel még alig várta, hogy láthasson elvileg,de amikor megírtam neki, hogy csak filmezni fogunk elég furán reagált. Ilyen bunkóságokat mondott, hogy "akkor kártyázunk majd egész éjjel?" meg hogy nem akarom kiprobálni milyen így a szex? Mikor mondtam neki, hogy felejtse el azt mondta, hogy oké csak az a fontos, hogy együtt legyünk. Viszont este 6kor írt egy üzenetet,hogy nagyon fáradt, mi lenne,ha inkább ma délután elmennénk sétálni meg mozizni?

Lényegében ezért dobtam, mert úgy érzem neki csak a szex fontos. És amúgy is elég bunkó volt velem általában.

Szerintetek jogos, hogy nem akarom többet látni vagy lehetettem volna megértőbb, hogy 12 órát dolgozott és fáradt volt hozzám?

Nem szeretném vele folytatni, de kiváncsi vagyok, hogy szerintetek hisztis vagyok és túlreagáltam a dolgot?


2017. okt. 15. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj

O probalt kompromisszumot kotni

Te meg csak felfujtad magad

Inkabb bezseljetek ezt meg mindketten nyugodt kornyezetben(akar egy jo tea mellett).

Ne reagald ennyire tul

O is csak ferfibol van

2017. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

" O is csak ferfibol van" Ezt nem igazán értem és nem is magyarázat arra, hogy miután 2 hete nem látott miért volt fáradt hozzám.

De köszönöm a választ, utólag bennem is van olyan érzés, hogy kicsit túlreagáltam.

2017. okt. 15. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
2 hete nem találkoztatok. Igen, egy pár, aki szereti egymást és van köztük vonzalom, főleg a kapcsolat elején, az egymásnak esik és jobbesetben orrba-szájba szexelni fog. Én is elég csalódott lennék, ha a párom két hét után filmet akarna nézni, pedig nő vagyok.
2017. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

:D Ez komoly? 2hét után te csak filmezni akarsz? Nemár... kiakad, jogosan és te dobod. :D

Ha van ki esze, a közeledbe sem megy...

2017. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Feljelenteni nem szeretnéd amiért szexelni akart veled? :D
2017. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az a baj, hogy szexelni akart :) Én is csalódott voltam, de ettől még vártam, hogy találkozzunk. Vagy teljesen normális tőle, hogyha nincs szex akkor már találkozni is felesleges?
2017. okt. 15. 18:38
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jogos hogy megbántva érzed magad. 2 hete nem találkoztatok, ok hogy fontos a szex, de nem minden... Te ismered a srácot, hogy tényleg csak a szex számít-e neki. De én amondó vagyok, ha bunkó veled akkor inkább hagyd, később csak rosszabb lesz...
2017. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Én sem értem, miért ez a nézetkülönbség. Kapcsolataim elején mi is egyfolytában csak szexeltünk volna. 2 hét kihagyás elég sok.


Nem mondom, hogy egy kapcsolatnak csak a szexről kell szólnia, de én megértem a barátod csalódottságát.


Egyébként ha te így érzel, ahogy, az is rendben van, ne erőltesd, ha neked nincs hozzá kedved. Akkor viszont tényleg beszélni kell róla, vagy ha nem megy, szét kell menni, mert nem vagytok kompatibilisek. Ő több szexet akar, te meg nem. Inkább találjátok akkor meg a boldogságot más mellett.

2017. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Ő elvitt volna moziba, meg sétálni, hogy EGYÜTT LEGYETEK, te meg hisztizel és kidobod.


Tegyél meg egy szívességet és míg nem nősz fel, hagyd a kapcsolatokat.

2017. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem teljesen jogos a szakítás. Ezek szerint csak szexre kellesz neki, ha nincs szex, látni se akar.

Aki szerint ez így normális, az még soha nem volt szerelmes.

2017. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!