Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakító ok a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakító ok a fiú részéről, ha a lány nemet mond mikor megkéri a kezét?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem. attól még szeretheti csak erre nem áll készen. várjatok.
2013. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor az, ha a későbbiekben sem szeretne férjhez menni a hölgyemény, mert nem házasságpárti, míg a férfinak ez fontos. Egyéb esetben még nem érett meg a házasságra a kapcsolatuk és várnia kell türelmesen, amíg megérik rá. 31N
2013. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nem


de egy magyarázatot mellékeljen h miért nem

2013. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne. Egy életben, egy nőt egyszer kérek meg. A párom igent mondott, gondolkodás nélkül :DDD
2013. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem sem. Engem megkértek, de 20 évesen, anyagi háttér nélkül valahogy nem akartam férjhez menni :D A srác otthagyott, mert megsértettem az önérzetét. Érett embereknél, szerintem ez nem ok a szakításra.
2013. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4essel értek egyet!


Ha már egyszer erőt veszek hogy meg kérem a kezét és nemet mond...

bár mondjuk 2 és fél éve vagyunk együtt szóval ha nemet mond akkor mond az valamit:D

2013. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

sokmindentol fugg ez, a kapcsolat idotartamatol, az erzelmektol, stb, stb.

anyagiak? ossze lehet hazasodni az onkormanyzatnal, kell hozza ket tanu es kesz. minimal osszegbol megvan.

jahogy habos-babos-vilagraszolo-fenyes lakodalom kell? akkor gyujtsetek :)

2013. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
az attol fugg h h elte meg a kudarcot.
2013. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha emiatt elhagy a párom akkor meg sem érdemelte, hogy igent mondjak :)
2013. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy komoly, házasságra érett kapcsolat és érett embereknél ez minden csak nem szakítóok.

Majd a feleséged is elhagyod ha még nem akar gyereket és nemet mond??

2013. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!