Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lehet, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lehet, ha a lány nem elégíti ki szájjal a barátját?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
4-szerre kérdezem meg.Honnan veszed ezeket a fogyatékos kérdéseket?
2014. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp szopás lesz a vége.
2014. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Illene azt mondani, hogy nem, de valljuk be, ha komolyra fordul a kapcsolat, akkor évekig hiányozni fog a pipázás...
2014. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő
2014. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kívánságműsor.
2014. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bármiből lehet szakító ok.

Ebből is.

2014. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez igényfüggő. Ha a pasinak igénye van erre és alapvető részét képezi a szexuális életének az orális szex, akkor a nem passzoló igényekre igen, rámehet a kapcsolat.

Én nő vagyok, viszont nem kellett soha olyan pasi, aki nem csinálta szájjal. Nagyon szeretem kapni is, adni is, szerencsére mindig olyan partnereim voltak, akik csinálták, jelenleg pedig egy nagyon régóta tartó kapcsolatban vagyok és kölcsönösen csináljuk, mert mindkettőnknek igénye.

Viszont semmi nem kötelező, de ha a másiknak ez bizony hiányzik, ez miatt nem megfelelő a nemi élet, akkor a nem megfelelő nemi élet lehet szakító ok. Mert semmi értelme szerintem két olyan embernek együtt lenni, akik nem passzolnak igényekben, mert ez előbb-utóbb ki is fog ütközni.

Persze ha pasi nem túlságosan igényli, megvan nélküle, akkor nincs gond.

2014. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1,nekem ez az első ilyen kérdésem

azt tudom,hogy egyénfüggő,de arra lennék kíváncsi,hogy aki most válaszol,az hogyan áll ehhez,mennyire fontos neki,ha a lány nem akarná(sosem),dobná-e

2014. okt. 26. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben a fiúnak ez a szexualitás alapvető eleme, akkor igen. Ha nem is azonnal, de x idő elteltével ez kiütközik, és frusztrációt okoz, és előbb-utóbb szakításhoz, vagy megcsaláshoz vezet.
2014. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egyébként egyszer csináltam,nem tudom,lehet a tapasztalatlanságom az oka,és hogy bénáztam még ugye,de nekem nem tetszett
2014. okt. 26. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!