Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet "szépen" szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "szépen" szakítani, hogy a munkakapcsolat megmaradjon?

Figyelt kérdés
Fél éves főnök-alkalmazott, amúgy sem szerencsés viszonyban főnök részéről barátsággá szelídült a kapcsolat.
2017. okt. 16. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig könnyebben lehet találni egy jó szeretőt, mint egy jó asszisztenst. Kíváncsi leszek rá
2017. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat, nem szeretői státusz.
2017. okt. 16. 22:13
 3/4 anonim válasza:
Szépen szakítani szerintem nem igazán lehet. Egyik fél úgyis sérülni fog, legalábbis az önérzete biztosan. Szerintem annyit tehetsz, hogy végig megpróbálsz higgadt maradni és őszintén elmondod az okokat. Nem kell nagyon belemenni az apró részletekbe mert az úgyis csak vitához vezet. Elég csak egy-két főbb okot kihangsúlyozni és mindenképp hagyd, hogy ő is elmondja a véleményét. Sok sikert!
2017. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beosztott szerepkörben vagyok,és majd aktuális lesz nekem is,mert bennem is szelídül a dolog,ez szerintem a rosszabbik verzió talán.Ha ő mondaná nekem,nem venném zokon úgy,hogy ha munkahelyen ugyanannyit foglalkozna velem,éreztetné hogy ugyanolyan fontos vagyok csak kicsit másképp,mert így szépen bennem is lecsendesedne a dolog.Meg persze nem flörtölne előttem másokkal.
2017. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!