Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok? Vajon 5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok? Vajon 5 hónap elég a csiszolódáshoz? Vagy érdemes várni?

Figyelt kérdés

5 hónapja tart kapcsolat. Szerelmes vagyok. Nagyon szeretem. Viszont eléggé eltérő igényeink vannak, mint az együtt töltött időre vonatkozóan, mint a egymás iránt kimutatott érzések terén. Neki több magányra van szüksége (introvertált személyiség). Én pedig szívem szerint mindig vele lennék. Én szavakkal is szeretem mondani, hogy szeretem, hiányzik. Az ő "szeretetnyelve" viszont nagyon eltér az enyémtől. Ő gondoskodással fejezi ki az érzéseit. Nem bújós, ölelgetős férfiról van szó.

Vajon 5 hónap elég a csiszolódáshoz. Vagy érdemes várni. Túl sokat várok az 5 hónaptól....



2017. okt. 18. 12:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10. De igen. Ebben teljesen igazad van. Az első randin is roppant zavarban volt. Az első csókra is több randi után került sor, és akkor is nagyon zavarba jött. Illetve mikor először fogta meg meg. Nagyon nehezen üennel meki ezek a dolgok.
2017. okt. 18. 13:22
 12/20 A kérdező kommentje:

* nagyon nehezen fogta meg a kezem.

* nehezen mennek neki ezek a dolgok

2017. okt. 18. 13:24
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Türelem, elfogadás, lojalitás és egyenes kommunikációt írok fel receptre. Ingyen van.
2017. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A könyvnek mindenképpen utána nézek. :)
2017. okt. 18. 13:30
 15/20 anonim ***** válasza:

A "ház, gyerek" NEM jövőkép. Ez ennél sokkal összetettebb. Mit szeretnétek dolgozni, miből akartok házat venni és hol, hány éven belül és társai. Az ellentét nyilván nem fog abban megmutatkozni, hogy 2 gyereket szeretnétek meg kertes házat. Ennek a megvalósítása, na az kutya.

Szerintem ahol két embernek ennyire eltérő az igénye minden szinten, abból sosem lesz jó kapcsolat, de lehet ezt szépíteni persze, meg lehet évekig tűrni mindent.

2017. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6%

Akkor már javaslom ezeket is olvasásra:

-A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek

-Miért hazudik a férfi, miért sír a nő?

-Miért nem képesek többfelé figyelni a férfiak, és miért nem tudnak eligazodni a térképen a nők?

-A testbeszéd enciklopédiája

2017. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%
Jól érzed magad mindent összevetve a kapcsolatban? Testiség, érzelmek, bizalom, empátia, intelligencia, közös célok, értékrend, megbecsülés, nagyobb kompromisszumok nélküli teljesség? Ha igen, akkor nyugodtan várj még...
2017. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
50%

nem rosszbol egyaltalan, de gondoltal mar ra, hogy talan kicsit elvakit a szerelem?


milyen gondoskodassal mutassa ki az erzeseit? ha valakit szeretsz, arrol gondoskodsz, de ha szerelmes vagy az mas, az tobb mint gondoskodas.


en es a baratom is kulonbozunk egymastol nagyon sok mindenben, o egyaltalan nem romantikus. Joforman csak a celjaink egyformak es az hogy szerelmesek vagyunk egymasba, de azt egyikunk se tagadhatja le, en is latom a szemeben ahogy ram nez es o is az enyemben.

mind a ketten eleg onallo emberek vagyunk, szeressuk az idonket egymas nelkul is eltolteni, nem tapadunk egymasra, de megis barmikor amikor megint talalkozunk mind a ketten vigyorgunk es alig varjuk, hogy a masik atoleljen, megcsokoljon.

Es hozzateszem, hogy en olyan csaladbol jovok, ahol soha senki nem mondta egymasnak, hogy szeretlek, o pedig olyanbol ahol valaki mindig mondja es mindenki nagyon kozvetlen a masikkal, es megis tudja mindkettonk a masiknak mondani, megha nem is minden nap.

2017. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

Éltem ilyen kapcsolatban elég sokáig, úgy, hogy én vagyok a történetedben a másik fél, a férfi, akinek sok magányra van szüksége, és a csajom volt ez fajta, mint te.

És nem hogy nem sikerült csiszolódni egymáshoz, hanem csak egyre jobban egymás agyára mentünk, pedig az értékrendünk, a céljaink amúgy mindenben egyeztek.

Én már utólag sajnálom, hogy húztuk 3,5 évig, sokkal hamarabb be kellett volna látnunk, hogy nem vagyunk egymáshoz valók, és békében elválni.

2017. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyébként én is azon gondolkoztam, hogy heti 1 találkozóval nem nagy ördöngősség ám gondoskodónak lenni. Mondjuk nem is tudom miben nyilvánulhatna ez meg, ha alig találkoztok... Nem hiszem, hogy reálisan látod amit tesz érted. Többet képzelsz bele, mint ami.
2017. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!