Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

2 évet voltunk együtt. Rengetegszer "szakítottunk", mégis megoldottunk együtt mindent. Már az utolsó szakításunk után is rengeteget gyötrődtem, és küzdöttem érte, mire pár hónap alatt sikerűlt kibékülnünk. Most újra véget értek közös útjaink, de talán örökre. Ami a lényeg hogy mindig én csesztem el, mert nagyon szerettük egymást, csak ő belefáradt, amit teljesen megértek.

Annyi különbséggel hogy a hülyeségeim ellenére nagyon szerettem. Vele terveztem/terveztük a közös jövőnket. Jópár kapcsolatom volt, rövidebb, hosszabb, de vele teljesen mást éreztem. Míg mások szinte "hidegen" hagytak a szakításunkor, addig vele letudtam volna élni az egesz eletem, úgy érzem. Nemrég újra írt, beszéltünk folyamatosan egy hetet, aztán le*art. Mint ha csak ugyan azt élném át újra és újra megint mint régen. Most az üzenetét letiltottam, és letörőltem a közösségi oldalrol is, mert már nem bíróm elviselni, hogy azt kelljen látnom melyik fiút lájkolja, és hány buli eseményén vesz részt... És itt jön amivel nem tudom mit kezdjek. Reggel, sőt már hajnalban felkelek és megnézem az adatlapját, mikor hogy van fent, vagy az instáját, hogy mikor kit kedvel. Nap mint nap ő jár a fejemben, és nap mint nap sírok már miatta.. Férfi létemre, amit szégyellek is. Rengetegszer amikor dolgom van autóval, direkt az ő utcájukba megyek a házuk előtt és benézek hátha láthatnám ha csak egy pillanatra is, de lássam. Egyedül vagyok, és akár hihető akár nem, egyetlen egy barátom sincs. De muszáj békén hagynom, akármennyire szeretem, mert nem tudok megváltozni. Lent leírom miket tettem. Hiába probáltam ezerszer nem ment. És ő nem lehet ebben a kapcsolatban, én pedig igazán szeretem, és ha mással is csak boldog legyen. Ő most 18. Csak azért fordultam ide mert amit érzek már egyszerűen nem bíróm. Mit tegyek? Fordúljak orvoshoz? 22/F Szeged



2017. okt. 20. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Többször volt hogy megbántottam olyan dolgokkal amiket nem akartam. Ugye fiatal és bulizni vágyó, amivel tényleg nincs semmi probléma, mert hát buliznia kell mert 30 évesen már családdal nem lehet. És egyszerűen nem tudtam elviselni mikor bulizni ment, mert nem tudom elviselni ha csak egy fiú is ránéz, nem, nem csalt meg sosem. Tisztességes lány, suli mellett rengeteget dolgozik mert szinte saját magának kell előteremtenie amire szüksége van. És mikor bulizni ment szétcsattanok az idegtől hogy merre van mit csinál, és ami a legrosszabb hogy ezután annyira bunkó voltam vele, nem foglalkoztam vele, konkrétan képes voltam napokat ez miatt pukkadni. Ebből lett teljesen elege amit meg is értek. De valamiért annyira szerettem. És azt sem tudom ezt a féltékenységi vagy nem is tudom mi ez, hülyeségemtől hogyan tudnék megszabadulni. Elég volt már ha egy korty alkoholt ivott és nagyon bunko voltam. Az érdekes az egészben hogy az eddigi kapcsolataimban ez nem volt. Ment bulizni? Had menjen kit érdekel majd nem alapon, pedig voltam akkor is szerelmes. Csak vele mért csináltam ezt.
2017. okt. 20. 17:31
 2/4 A kérdező kommentje:
És elnézést a helyesírási hibákért, pedig leérettségiztem magyarból is, csak most nem foglalkoztam vele, remélem azért valamennyire érthető.
2017. okt. 20. 17:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok én ismerkedni hátha jobb lenne, megnézek lányokat, beszélgetek lányokkal, de mindenkibe őt látom. Lehet hogy már van valakije, nem tudom. Fáj mert fájna, de tudom hogy legalább akkor boldog lehet. Csak magammal mit kezdjek mert hónapok óta megy ez, és semmi, és sehogy nem akar változni, hogy jobb lenne. Előre is köszönöm
2017. okt. 20. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Haver...

Ugyan azon mész át, amin én... 9hónapja hogy vége lett, most érzem azt hogy kezdek nyitni új felé. 5évig tartott ugyan ez ami nálad.

Az hogy az instáját bogarászod, facebookját nézegeted egy folyamat... Majd elmúlik. Ne legyél türelmetlen és ami a legfontosabb: azt csináld ami neked jó! Nézd saját magad. Ha kell k.féld végig a fél várost (kapcsolatot ne, nem kell senkit megbántani. Úgyis az exed keresnéd benne.)

A másik legfontosabb: sosem az egyik fél rontja el a kapcsolatot. Mindig kettő... mivel ketten vannak benne.

Szerezz barátokat, kösd le magad... Noha meg is kell gyászolni a kapcsolatot...

Az amiben most vagy, az el fog múlni, csak tarts ki és erősödj!!!!

30/F

2017. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!