Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl rajta? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Van még esély arra hogy visszajön hozzám?

Figyelt kérdés

EGy hete szakitottunk a barátommal, és egy görbe este után elkezdtem neki könyörögni hogy próbáljuk meg újra.

De azt mondta hogy most egyedül szeretne lenni, még érez valamit irántam néha hiányzok, de nem akar MOSt velem lenni.

Szerintetek reménykedhetek abban hogy újra együtt leszünk? mert én nagyon szeretem őt és nem szeretném elvesziteni


2017. ápr. 8. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A kőnyörgéssel nem érsz el semmit sem!Felejsd el !Eleve ha nem mondta azt egy feljövő problémàra hogy majd megoldjuk akkor nem is szerethetett igazàn!Az is lehet hogy még élni akar bulizni csajozni de ezt ugye nem fogja az orrod alá dörgölni ês melletted meg nem teheti meg !
2017. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont itt a gond, hogy nem is veszekedtunk, nagyon jol elvoltunk es nem ertem miert tortent ez
2017. ápr. 8. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hagytak már el, nem is egyszer. Ami vigasztaló, hogy utólag egyiket sem bánom, pedig akkor mennyire megviselt a dolog. Egyszer elhagyott az is, aki nekem a legfontosabb volt. Akkor is ezzel vigasztaltam magam, hogy majd idővel erre is másként gondolok. Hagytam, hogy hadd menjen, hisz erőszakkal senkit sem lehet visszatartani, és nem is érdemes. Ha meg neki is olyan fontos volt ez a kapcsolat, mint nekem, akkor úgyis visszajön. Ha nem, akkor meg úgysem ért semmit. Két másik párkapcsolata volt, aztán rájött, hogy rám van szüksége, és visszajött magától. Azóta elhajtani sem lehetne.
2017. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez történt, csak 2 hete, elhagyott a barátnőm, mert hogy ez komoly és kicsit élni szeretne még, pedig semmi problémánk nem volt, egy hétig mindent megpróbáltam, de láttam rajta, hogy nem igazán tudok úgy hatni rá nem igazán akarja már szívből ezért kénytelen vagyok megérteni és elengedni, hogy élje az életét ha ez nem is könnyű.


Neked is azt javaslom, hogy ha így döntött akkor légy erős ne mutasd ki, hogy mennyire hiányzik stb. nincs értelme..idővel jobb lesz, én is ezzel vigasztalom magam.

2017. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Soha ne könyörögj! Attól nem lesz jobb, a saját hibámon tanultam ezt meg. Az exemnek hosszú ideig könyörögtem, pedig mondta, hogy hagyjam békén. Én persze nem tudtam uralkodni magamon. Majd rájöttem, hogy semmi értelme, ha neki idő kell, akkor tessék, megkapja. Nem kellett sok idő, keresett. Nálunk is minden szép és jó volt, egyik pillanatról a másikra szakított. Egy hónap után keresett újra, de közben kiderült, hogy megcsalt, szóval nem fogadtam vissza. Hiába próbálta bizonygatni, hogy szeret. Nem hittem már neki.

Hagyd most őt lenyugodni, hadd tisztázza magában a dolgokat. Ha tényleg szeret, akkor visszamegy hozzád.

Amúgy most ugyanebben a helyzetben vagyok ismét, várok, csak kicsit cifrább a dolog. Viszont reménykedni nem reménykedek, mert nem akarok pofára esni. De örülni fogok, ha mégis betoppan az életembe.

2017. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elkezdtünk beszélgetni,de még mindig egyedül szeretne lenni. Én már végképp összezavarodtam.
2017. ápr. 9. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem akkor ne irj neki ennyi majd ha akar vmit akkor megkeres !Csak az az igazssàg hogy majd a próbàlkozàsokba majd te is belefàradsz és megunod !És mire râjön hogy kellessz neki kitudja majd màs pasid lessz!Sztem ebbe a dologba ne éld bele magad ne vàrj rà sokat!
2017. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Ne csináld! Hagyd gondolkodni, ne beszélgess vele. Én így csesztem el. Igaza van az utolsónak. Belefáradsz a próbálkozásba. Tudom, nehéz kibírni, de akkor is. Ha kellesz neki, akkor úgyis rájön, főleg, ha nem beszéltek, és hiányzol neki. De jobb, ha elkezdesz lemondani róla, mivel úgy nem érhet csalódás.

Ugyanebben a helyzetben vagyok, szóval tudom, mennyire nehéz kibírni, hogy ne írj neki. De tartsd magad, és ne alázkodj meg. Kitartást.

2017. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este a munkahelyemnel várt ram mikor vegeztem hogy beszeljuk meg a dolgokat! :) koszonom mindenkinek a segitseget :)
2017. ápr. 10. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok megint :)

Örülök, hogy rendeződtek a dolgaitok. Gondolom nagyon meglepődtél, mikor megláttad. Én is valami hasonlóra várok most, csak sajnos mindhiába.

2017. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!