Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha az exem ezt csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha az exem ezt csinálja?

Figyelt kérdés
2 hónapja dobott egy csúnya veszekedés után. El is költöztem tőle. Nagyon maga alatt volt, titkolni se tudta, de nem bízik már kettonkben, így folytatni se akarta. 2 hete egy haverja grillpartyjan megismert egy nőt, aki azonnal rámnyomult.( Egyébként rossz híre van) Az exem kitalálta h nem fog begubózni, élni akar így engedett a nőnek. Azóta többször találkoztak, és ha nem együtt vannak akkor is folyton beszélgetnek telefonon. A nő tapad ennyire, ő többet akar tőle, az exem max. laza kapcsolatot. De ez h ennyire rátelepszik nem visszataszító egy pasinak? És eleve 3 év után elég volt neki 2 hónap, hogy engedjen másnak, vagy csak engem akar elfeledtetni vele? Lehet ebből komoly kapcsolat is? Én még nem tudtam elengedni. Hasonló helyzetben lévő emberek tanácsát várom. Nekem ez nagyon furcsa.
2017. okt. 20. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Kapóra jön a csaj nyomulása és elérhetősége, hiszen így könnyebb rajtad túllendülni. Lehet, hogy ő szakított és tovább akar lépni, de attól még van a szakítás után egy űr, amit a másik otthagy, ezt könnyű betölteni ezzel a csajjal, kitörlődsz. Aztán majd lehet, hogy egy idő után ez túlságosan fojtogató lesz neki és kilép ebből a dologból, de egyelőre nem kell magányosnak éreznie magát.
2017. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyi elég neki, hogy kitorlődjek, akkor annyit is értem.
2017. okt. 20. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetlen veszekedés után dobott, akkor ott már előtte sem volt minden rendben.

Igen, teljesen normális. Szakítottatok, ő keres mást. Vagy te úgy gondolod, hogy fél évig nem is nézhet más nőre? AKár komoly kapcsolat is lehet, senki nem tudja.

2017. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja min veszekedtetek. Ha nagyon megbántottad, akkor kiábrándulhat belőled 10 év után is, annyira, hogy "annyit értél". Féltékeny vagy.

31/f

2017. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudod ezeket?

Azt írtad, h nem tudod elengedni. Hidd el, hogy jobb ha elengeded és ennek az az egyik megoldása, higy nem kutakodsz utána. Ha három év után csúnyán kidobott, nem érdemes foglalkozni vele.

2017. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Én még nem tudtam elengedni."

Látjuk. :))


Nincs túl rajtad, de ahogy mondta, nem akarja elzárni magát.


Lehet lesz ebből kapcsolat.


Örülj minden jó élménynek, s mindennek amiből tanulni tudsz. Gondolkozz jelenedből.

2017. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem volt elég 2 hónap hogy elfelejtsen, de az normális, hogy nem gubózik be, ismerkedik mással. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Ne foglalkozz ezzel, ez már nem rád tartozik. Úgy nem is fogod őt elengedni, hogy utána nyomozol/érdeklődsz, és az életével foglalkozol. Szakítottatok, pont. Te is próbálj túllépni rajta.
2017. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!