Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított a barátnőm. Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scratch12 kérdése:

Szakított a barátnőm. Olyan indokokkal, hogy ő egyedül akar lenni, hogy nem tudna és nem is akarna most szeretni senkit, és azt se akarja, hogy őt szeressék. Hogy fél az érzéseitől. Végig sírt és csókkal váltunk. Reméljek még?

Figyelt kérdés

Tehát 21 éves lány. Volt egy 4 éves párkapcsolata amiben sokat veszekedett a párjával és élete legrosszabb 4 évének mondta. Velem kb 2 hónap után jött össze a 4 éves kapcsolata után. 4 hónapig voltunk együtt. Valahogy ennyi idő után hagyta el a 4 éves párkapcsolatát is össze jött egy másikkal. 2 hónapig volt vele és vissza ment a 4 éves kapcsolathoz. Én törődtem vele. Figyeltem rá és ez neki új volt,hogy valaki jó hozzá. Hogy valaki törődik vele. Mindíg ott voltam ha baj volt. Viszont hagytam is, hogy álljon a saját lábán. Ha kellett irányítottam, de sosem parancsolgattam. Olyanokat írt/mondott, hogy örül,hogy vagyok neki hogy nem akar elveszíteni. Láttam is a szemében a viselkedésén,hogy tényleg szeret velem lenni. Viszont szont tudni kell azt is róla, hogy nagyon zárkózott. Nincsenek barátai. Hogy nem fogadja el magát. És nehezen vagy egyáltalán nem is lehetett vele meg beszélni a problémákat az érzéseit .

Nem bízott meg bennem teljesen az előző 4 éves kapcsolata és az egykori barátai miatt mert nagyon át verték. Sose veszekedtünk és el kezdett megnyílni nekem érzelmileg. Ezekkel az indokokkal amikkel szakított engem is nagyon össze zavart és szakítás után pár nappal össze is vesztünk. Nagyon csúnyán meg bántottuk egymást. Viszont tényleg lehetséges, Hogy talán tényleg azért szakított mert meg ijedt volna az új dolgoktól? Hogy valakibe nagyon bele szerethet? Hogy valaki törődik vele? Tényleg össze zavarodott volna?? Tényleg félhet az érzéseitől? És valaha még visszakaphatom???



2017. márc. 17. 04:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Van mas pasija. Ilyen dumat akkor mondanak,ha nincs mas urugy,hogy megszabadulnon toled. Ez tipikus. Ismerem mar.

N

2017. márc. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És csak egyik napról a másikra történt.
2017. márc. 17. 05:18
 3/15 A kérdező kommentje:
Eddig még nincs senkije. De kiváncsi leszek hogy még is meddig tart majd nála ez az egész egyedül akarok lenni meg stb.kifogások. Azt mondta sokáig akar egyedül lenni. Jah. Meg hogy hamar ugrott bele egy újba a 4 éves után.
2017. márc. 17. 05:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Mar van masik pasi, ne aggodj. Vagy lesz 1 het mulva. Te meg orulj hogy nem 4 ev utan volt ez.
2017. márc. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akk legyen benne annyi gerinc h a képembe mondja. Aztán nem túráztatom magam. Hanem át gondolom mit rontottam el, tanulok belőle és kész
2017. márc. 17. 06:29
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha van is vagy lesz is. Remélem be sz**ja vele és kuncsorogni akar majd vissza. Abban viszont nem lesz köszönet.
2017. márc. 17. 06:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

így van, ez nálam is hasonlóképp volt.

van más a képben. sorry öreg.

de legyél ember a talpadon, és ha véletlen könyörögni kezd neked, csak stílusosan mondj nemet, és csukd rá az ajtót.

semmi értelme, hogy bosszúból megd/*/gd még párszor, és utána kidobd. Jobb lesz neked!? könnyebb lesz a lelkednek? max a pár órára még rakod, de tovább nem.

Úriember légy, hogy úgy emlékezzen rád, h Te sosem használtad ki, nem pedig csak egy voltál a sorban.

Alkoss maradandót az emlékeiben.

26/F

2017. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet tényleg fogalma sincs arról, mit akar - én, lányként, jártam majdnem ugyanígy, mondjuk idősebbek voltunk, de a srác nagy tervezgetések, térdreborulás után egyik napról a másikra szakított, 1 hónap múlva már másik csajjal volt, akivel, hallottam, szintén nem tartott sokáig...


A lány azt is elrontotta itt hogy nem hagyott magára időt, hogy megtudja, mit szeretne.


Miért akarnál visszavárni egy ilyen "labilis" embert? Tudom, érzelmek, kötődés, és most sz*r, de vannak ilyen emberek (nőben és férfiban). Inkább lépj túl rajta, fiatal vagy még....

2017. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
26 vok. És az bőszít a leg jobban h ilyen korban nem vettem észre. A többi bnőmmel voltak előjelek h vége észre vettem. Nála nem! Viszont a többi bnőmmel ha egyszer vége volt tudtam h vége. Nála más vhogy mást érzek. Hogy ez még nincs le futva. Talán azért mert már egyszer el játszotta ezt az előző 4 éves csávójával aki rosszul bánt vele és mégis vissza ment hozzá? Nem tom. Vhol még mindíg bízok benne.
2017. márc. 17. 10:41
 10/15 A kérdező kommentje:
De miért bízok még?
2017. márc. 17. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!