Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamenjek vagy kezdjek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek vagy kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottunk hosszú-hosszú kapcsolat után. Nekem unalmas volt, ő eléldegélt mellettem. Sok élményünk volt együtt, viszont más tipusú emberek vagyunk, sokszor elbeszéltünk egymás mellett, mégis kitartottunk. Lehetett volna ez egy életen át tartó langyos kapcsolat, amelyikben mindenki egy picit a saját életét éli, de egy hirtelen vita után elment.

Végig tartottuk a kapcsolatot és most elkeztdünk beszélgetni újra, el kellene dönteni, hogyan tovább? Vagy elviszi minden cuccát vagy megpróbáljuk újra.. Kicsit mindkettőnknek elkezdődőtt az egymás nélküli élete, furcsa volt újra kettőnkről beszélgetni. Úgy érzem, ha visszajönne ugyanott tudnánk folytatni, plusz nem lenne benne, viszont lehet ennyivel kell megelégedni, hisz sok ember rosszabb kapcsolatban él...Vagy szedjem össze magam és induljak tovább 43 évesen egyedül, hátha jobb lesz? Kérlek segítsetek!


2017. okt. 30. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem a kényelmesebb megoldást választanám. Főleg hogy nincs kozos gyerek stb...
2017. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Akár jobb is lehet, issza sose megyünk, a végén az lesz, hogy orrba-szájba csalod, mert unalmas. Szerintem keress mást.
2017. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel,hogy ennél vannak rosszabb kapcsolatok.. arra kell törekedni,hogy ennél jobbat találj,akivel egy hullámhosszon vagytok.Ilyenkor mindig az jut eszembe,hogy ő az akit el tudok képzelni magam mellett pl. 70 évesen,hogy még akkor is szeretetteljesen fogjuk majd egymás kezét,szeretetben,nevetgélve,egymás mellett ülve? Ennek alapján szoktam rájönni,hogy jobb nem visszamenni,nem ő az.
2017. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj új életet, nélküle. Ha egyszer nem működött...

Ha újra összejönnétek, csak ideig-óráig lenne jó minden. Utána elkezdődne a szokásos.

2017. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet előtt állok, de még mi nem szakítottunk.

Mi csak harmincon felül vagyunk, de ugyanez van, unalmas eléldegélés egymás mellett, stb.

Szerintem se menj vissza, már az is nagy lépés, hogy szakítottatok. Mennyi ideig voltatok együtt? Meddig tartott ez a stagnálós unalmas állapot?

Amúgy unokatesómék nemrég mentek szét, ott már volt két gyerek is, és bár nagyon nehéz volt az elején, most mindketten találtak habitusuknak megfelelő párt.

2017. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy milliomos adonisz! 20 èvesen összejöttem egy lànnyal úgy ahogy kellene mindenkinek. megismertük megkedveltük egymást(nem erőltetett tàrskeresés).4èvig voltunk együtt. Na utána volt pár futó társkeresős ès egy hosszú kapcsolatom 27èvesen szintén társkeresőről. Erről ìrnèk, nagyon kiéheztem egy kapcsolatra azt mondtam kompromisdzumokat kell kötni tűrni alkalmazkodni megbocsátani. Nem működött kb fél év után. Akkor szakìtottunk törtènt egy családi tragédia náluk hìvott melette voltam annyira vèdtelen ès elkeseredett volt még 2szèp hónap jött aztán a pokol!!!! De èn a tükörbe nèztem : azt mondtam csúnya vagyok(van sok testi hibám sajnos....) azt mondtam tűrni kell nekem nem jár jobb meg hogy őt már ismerem lehet más mèg rosszabb ...bár ő volt a rossz èn pitiztem a kegyièrt...utolsó nap játszott velem kèrte, hogy utazzam le hozzá aztán haza kűldött,aznap vègűl gyűrű viràg lánykérés (döntse már el mi a ....akar) erre se igen se nem vagyis határozatlan nem félre magyarázás, mièrt nem albérlet kulcsot hoztam miért nem szüleimmel jöttem...Másnap a pasival akivel csalt hozták vissza a gyűrűt!
2017. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felesleges, én ilyenkor mindig arra gondolok hogy miért is szakítottunk, annyira szeretnék vele együtt lenni sőt még tudom hogy ő is simán újra kezdené velem de tudom hogy megint vége lenne kis időn belül.
2017. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15 évig voltunk együtt és 2-3 éve éreztem, hogy tovább kellene lépnem... Csak félek hogy, hogyan fogok 1 nekem való, normális pasit találni, előtte is mindegyik átvert, vagy nem volt az igazi...Nehéz nagyon...
2017. okt. 30. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, és minek kell pasi?

Egyedül nem tudsz életben maradni, vagy mi a fene?


Neked egy ilyen hosszú kapcsolat után - ami már igencsak rossz - nem ártana egyedül lenned pár évet és nem egyikből a másikba ugrálni.

2017. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!